Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitirilen oyunu baştan oynamak

sabonis

Öne çıkan mesajlar

VtM - Bloodlines'ı bi 8 defa bitirdim sanırım. Yakın zamanda tekrardan oynama planlarım var. Ömrüm boyu oynarım sanırım bunu.
HL2 ve episodelarını 2şer kere bitirdim (EP2 hariç sgfsdf), oynamam daha heralde.
Portal'ı 2 defa bitirdim, bi daha bitirene kadar oynar mıyım bilemem.
GTA IV'ü defalarca yarısına kadar oynadım (önce PS3'te, sonra kuzenim savelerimi uçurunca PC'de, sonra tekrar PS3'te yarısına kadar, sonra yanlışlıkla eski savein üzerine yazınca bi daha baştan falan), bi kere PS3'te bitirdim, şimdi PC'de başladım hızlı oynuyorum bi an önce bitsin diye. Sonra EPFL'ye geçicem (hoş onun da saveinin üzerine yazdım geçenlerde sdf)
Monkey Island 3'ü 5-6 defa bitirmişimdir, onu da 1 ve 2'nin yenilenmiş hallerini bitirdikten sonra bi daha oynamayı planlıyorum.

Öyle yani, daha vardır 2-3 defa bitirdiğim oyunlar da, aklımda yer edenler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

genelde oyunda mümkün olan herşeyi yaparak heryere giderek vb oynadığım için 2. kere oynamak gerekmiyor, normal playtimeı 30 saatse benim oyunum 50 saat sürüyor zate,
bide eskisi gibi oyun kıtlığı da yok pek "yaw ne oynasam ohoo oyun yok" dedirten çünkü 346343 tane oyun var birikmiş ehe
Sosyal ağlarda paylaş

farklı karakterlerle oynama şansı varsa niye oynanmasın tekrar? bi de mesela bazı oyunlar var hikaye ve oyun sonu sizin seçimlerinize göre şekilleniyor. multi olayını yada diablo tarzı oyunları saymaya bile gerek yok. onların olayı zaten defalarca oynamak.

ama yok cod tarzı single player oyunlardan bahsediyorsanız yeni zorluk açılırsa yada achievement olayı varsa anca o zaman tekrar oynanır. gerçi bu tarz oyunların game play süresi zaten 5-6 saat oluyor max. onu da oynasan ne fark eder zaten çok kısa.

adventure olayı biraz farklı ama. bi kere bitirdikten sonra tekrar oynandığında o ilk seferki kadar eğlenmek mümkün değil hiç bir şekilde. ama aradan zaman geçtikten sonra, oyun da güzelse yine oynanır tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla mmo hariç multi oynadığım yok zaten ama oyun güzelse grafik felan farketmez bir süre sonra tekrar oynayabiliyorum.

Bu aralar Baldurs gate'e dönerek nostalji yapıyorum, biraz modlayarak grafikleri azıcık güzelleştirdim tabi ama içerik aynı sonuçta =)

Geçen haftalardada gog dan aldığım lords of the realm 2 yi oynadım mesela =P

Zaman olsa daha çok eski oyun oynarım muhtemelen de işte. Yeni oyunlar felan derken zaten kısıtlı olan zamandan oynanmıyor. Birde mmo oynuyorsanız o zaten hepten zamanı tek başına götürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi diablo 2 tarzı oyunlar farklı bir kategori tamamen. bi kere bitirip patriarch title alıp çapulcu itemlarla dolaşmak bitirmek sayılmıyor malesef. nerdeyse her class ve build için optimum gear belli gibi birşey zaten. onu tamamlayınca tam anlamıyla bitmiş oluyor. gerçi yine bitmiyor o zaman da. farma devam her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

2 kez bitirdiğim 3 oyun varsa vardır herahlde

bi tanesi mafia.başkada hatırlamıyorum

yoksa oynayamıyorum cunku.en beğendiğim oyunda olsa bildiğim birşeyi 2. defa yapmak zaman kaybı geliyor bana

onun yerine hiç oynamadıgım birşeyi denemeyi tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Bir oyunu bir kere oynamak kafi' de, bazı oyunları da defalarca oynayıp bitirsen de kesmiyor.

Örnek olarak,

6 yaşında oynadığım (ilk pc oyunum) Doom 3D yi tekrar bulsam oynarım. Sonra 7-8 yaşlarım da PS de oynadığım Duke Nukem ve Oddworld oyunlarını bulsam yine oynarım. Fable: The Lost Chapters mesela, 2 sene de bir yükleyip oynarım.

Da bunlar nostalji sınıfına giriyor biraz sanırım. Bunlar haricin de, Call of Juarez: Bound in Blood' u mesela tekrar, tekrar oynayabilirim.

Kısacası, aklımda yer etmiş. unutamadığım bazı oyunları bitirmiş olsam da tekrar, tekrar oynayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

olm ben daha planescape i hiç bitirmedim lan

Darksun said:

Sparkcaster said:

Hehe aynen, hemde bir kaç defa denemişimdir ama o kadar okunacak şey beni çok sıktı bir süre sonra. Okumaktan oyunda ilerleyemediğimi farkettim =P

Direk kafirlik şu postlar.
Sosyal ağlarda paylaş

assassin's creed 2 güzel. v havasında hükümet askeri biçmek zevkli.

sabonis said:
Anlamlı bulmuyorum açıkçası konusunu tamamen bildiğim bir şeyi baştan oynamayı / okumayı / izlemeyi

görsel açıdan orijinal olan film ve animasyonlar sadece o görsel zevk için bile defalarca izlenebilir aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Sparkcaster said:

Darksun said:

Sparkcaster said:

Hehe aynen, hemde bir kaç defa denemişimdir ama o kadar okunacak şey beni çok sıktı bir süre sonra. Okumaktan oyunda ilerleyemediğimi farkettim =P

Direk kafirlik şu postlar.

Okumadan geçmiyorum hiçbir oyunu, BG icewind nwn 1-2 felan hepsini bitirdim ama planescape bir süre sonra cidden çok bayıyor, o kadar çok konuşma varki aksiyon nadir kalıyor. Birşeyler okumak istesem oturup dragonlance felan okurum, ki yapmadığım şey değil ama oyunda bayıyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...