Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'un kalabalığına çözümü buldum.

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

gerçeği..

http://www.youtube.com/watch?v=jXNyEiw28D0

bizde kayaçlar böle değil..

böle olsa bile daha adamlar sele, taşkına karşı floodway yapmayı düşünemiyorlar bunu düşünmeye kalksalar 15.dakikada yüzleri Raiders of the Lost Ark'taki erimeye başlar ve kafaları patlayabilir.

tehlikeli!
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ilk mesajdaki çözüm olmaz.20 milyon insan var o trafik universite ile bitmez

fakat istanbula göç eden fakirleri memleketine geri göndersen istanbulun kalitesi de artar trafikte azalır haha

organize zanayilerde kimi çalıştıracan o zaman.Cadde bostandan zorla toplayıp fabrikalara mı sokalım
Sosyal ağlarda paylaş

bansheee said:

Red said:

ilk mesajdaki çözüm olmaz.20 milyon insan var o trafik universite ile bitmez

fakat istanbula göç eden fakirleri memleketine geri göndersen istanbulun kalitesi de artar trafikte azalır haha

organize zanayilerde kimi çalıştıracan o zaman.Cadde bostandan zorla toplayıp fabrikalara mı sokalım

organize'yi kocaeline taşıruk
Sosyal ağlarda paylaş

İlla üniversiteleri taşıyacaksanız iktisat işletme sosyal bilmiler hede hödö taşınsın. Teknik üniversitelerin faydası var, diğerleri boşuna kalabalık yapıyor. Sadece teknik üniversitelere yetecek kadar kız bırakılsın diğer bölümlerden, kalanı taşınsın.

Vahşi kan akacak şimdi kikikiki
Sosyal ağlarda paylaş

yerleşimleri düzgün dağıtacak, adam gibi çalışacak bir belediye olsa -LOOL!- kalabalık bir sorun olmaz. aslında uydu kent, edge city, spatial planning vs üstüne acaip brainstorming yapılır işi bilen birileri fikirleri çarpıştırsa.. biz de kenara geçer bilgileniriz

gereksiz bişi tabii ama bu arada düşündüm de biraz. yenileniyor deprem haritaları. onlara baktım vs. o helsinkideki olayın bi kısmı ist.in kuzeylerine yapılabilir gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...