Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşasın teklonoji :)

kenandag

Öne çıkan mesajlar

abi sormayın bu tip elemanları geçen gün bizim ufak bi forum olacak ona da dadandı bir tanesi pcdepo'dan. 2 kere gelmiş bariz reklam yazmış en sonunda ise 3.mesajı (aralarda hep 1 ay falan var) şu:
"asus marka laptoplar alınırmı ?" said:

Merhaba arkadalar ben forumda yeniyimde laptop fiyatlarıhttp://www.pcdepo.com na baktımda pcdepo diye bi site var ordan alcam pc depo

yu bilen varmı ilk etap ? notebook fiyatları çok uygunda ordan alsam nasıl olur laptop çantası da veriyolar hediye

olarak pcdepo.com 10 senelik geçmişi varmış uzun yıllardır bu işi yapmışlar özgeçmişlerinde yazmışlar asus laptop

baktığım ürün i5 işlemcili notebook acer laptop la arasında nasıl bi fark vardır yardım ederseniz sevinirim

asus laptop fiyatları şuanda en iyi fiyata sahip galiba nasıl oluyo bi yardım ederseniz sevnirim yakşamlar :)

ilk attığı mesajlardan sora uyardıydım da bakmadı mı unuttu mu naptı bir daha uğramıyor mu mesaj yazıp anlamadım hiç bot mu yoksa onu da bilmiyorum neyse.

ben de dedim.
said:
Asus güzel bir markadır fakat pcdepo'nun ne kadar beceriksiz bir yer olduğunu internette orda burda yapmaya çalıştığı başarısız ve zorlama reklamlardan anlaşılıyor, hiç tavsiye etmem. İyi günler.

sonra olayı tam anlamayan başka bir yönetici arkadaş da şey demiş

said:
Merhaba, [....]

PcDepoyu huc bilmiyorum, Yav kotu diyorsa kotudur.

:D
serin hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Loxias said:

benim de satın aldığım ürün gelmedi. iletişimden de ulaşamıyorum. sakın kullanmayın

google spider

6 kez alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım ürünü satın alır almaz aradım ilgilendiler ve teslimat en geç 4 günü buldu çamur yapma adamım adamlar çok iyi çalışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

abi sormayın bu tip elemanları geçen gün bizim ufak bi forum olacak ona da dadandı bir tanesi pcdepo'dan. 2 kere gelmiş bariz reklam yazmış en sonunda ise 3.mesajı (aralarda hep 1 ay falan var) şu:

Merhaba arkadalar ben forumda yeniyimde laptop fiyatlarıhttp://www.pcdepo.com na baktımda pcdepo diye bi site var ordan alcam pc depo

yu bilen varmı ilk etap ? notebook fiyatları çok uygunda ordan alsam nasıl olur laptop çantası da veriyolar hediye

olarak pcdepo.com 10 senelik geçmişi varmış uzun yıllardır bu işi yapmışlar özgeçmişlerinde yazmışlar asus laptop

baktığım ürün i5 işlemcili notebook acer laptop la arasında nasıl bi fark vardır yardım ederseniz sevinirim

asus laptop fiyatları şuanda en iyi fiyata sahip galiba nasıl oluyo bi yardım ederseniz sevnirim yakşamlar :)

ilk attığı mesajlardan sora uyardıydım da bakmadı mı unuttu mu naptı bir daha uğramıyor mu mesaj yazıp anlamadım hiç bot mu yoksa onu da bilmiyorum neyse.

ben de dedim.
said:
Asus güzel bir markadır fakat pcdepo'nun ne kadar beceriksiz bir yer olduğunu internette orda burda yapmaya çalıştığı başarısız ve zorlama reklamlardan anlaşılıyor, hiç tavsiye etmem. İyi günler.

said:
Merhaba, [....]

serin hikaye.

asusu hiç tavsiye etmem dostum uzak dur bence
Sosyal ağlarda paylaş

kenandag said:

Loxias said:

benim de satın aldığım ürün gelmedi. iletişimden de ulaşamıyorum. sakın kullanmayın

google spider

6 kez alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım ürünü satın alır almaz aradım ilgilendiler ve teslimat en geç 4 günü buldu çamur yapma adamım adamlar çok iyi çalışıyor

>:D<
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Abi insanlar internete Donanımhaber'de doğuyor heralde. Ordan başlıyorlar hayata. IQ 50'lerde seyrediyor, "dostum asus alma sakın (td) :X"

Asus alma derken asusun hangi ürünü ben kaç senedir asus anakartları kullanırım zamanında ekran kartınıda kullandım hangi ürünü olduğunu belirtseydin keşke çok sağlam ürünleride var.

Edit: Tamam notebookmuş bu gün konuları sondan başa doğru okuyorum hadi hayırlısı :S
Sosyal ağlarda paylaş

kenandag said:

alıntılar üzerine "epic fail" ödüllü açıklama

yav said:

ben de dedim.
said:

said:
Merhaba, [....]

serin hikaye.

asusu hiç tavsiye etmem dostum uzak dur bence

http://farm2.static.flickr.com/1066/526595520_f1ba2e96c6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...