Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Galatasaray - Fenerbahce / 18.03.2011 @ 21.00

Esh

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Fener bi acaip. Tüm takım sarhoş mu çıkmış maça napmış anlamadım. Sürekli yere düşüyolar, kayıyolar, tüm pasları ya defansta kalıyor ya da dağa taşa gidiyor.

Abi Selçuk Cristian Özer. Bu takım nasıl pas yapsın? Hani aldığımız tüm maçları iyi pas yaptık diye aldık. Siz hala Selçuk ve Cristian'ı adamdan mı sayıyorsunuz. PAs yapamayan ortasaha. Hatta defans oyuncusu bunlar.

Son 10 yılın en kötü GS'sine karşı 6 tane defansla oynuyoruz. Aykut müthiş saçmaladı. Bu maçta en fazla 1-1 olur burdan dönmez yada yeniliriz. Çünkü 2. yarı yine bekleyecek değişiklik için 60 kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

stoku niye oynatmiyo bu adam?

Abi dikkat edersen son maçların yıldızı Dia'da yok. Hani Trabzonspora bile ofansif bir kadroyla çıktı. GS'ye karşı neden böyle anlamadım.

Aykut iyi ama GS ve BJK maçlarında müthiş saçmalıyor. GS BJK maçlarında yardımcı TD yönetsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

SeaGle said:

Maçı izlemiyorum ama fener bu skoru beklemiyordu. Ortam gerginse birde ipler kopar kırmızı gelir.

dün gastede haber vardı fener maç sonu kutlama yapacağı yere rezervasyonu bile yaptırdı diye, beklemedikleri belli :)

Abi doğru düzgün futbol bilen bikaç tanesi hariç tüm fenerliler fark düşünüyordu. İlk yarıda nasıl oldu aynı muhabbet işte sdf.

Tabi 45 dakika var daha belli olmaz ama, ezici bi üstünlüğü olmadığı kesin öyle fark düşündükleri gibi. Derbi maç işte, hiç belli olmayan maç. Ligin en kötü takımlarından biri gs, ligin en iyi takımlarından biri fb. Ama olmuyor işte beklentiler. Tabi arena gazı da var biraz bizim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

SeaGle said:

Maçı izlemiyorum ama fener bu skoru beklemiyordu. Ortam gerginse birde ipler kopar kırmızı gelir.

dün gastede haber vardı fener maç sonu kutlama yapacağı yere rezervasyonu bile yaptırdı diye, beklemedikleri belli :)

abi boşa rezervasyon yapmamıslardır vardır bildikleri

bakalım nolcak 2. yarı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...