Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japonya'da 8.9 büyüklüğünde deprem

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Tajiri yaşıyor abi. Yok öyle bir şey.

http://twitter.com/NintendoAmerica/status/46368780015779841

abi ayrılmış olmasın ordan.
Nese ii haber

bu arada, bazı amerikalılar "pearl harbour"'un intikamı falan diolar.
Üh dedim bizim 7.4 çüler ordada varmış
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

heaaa ben de ışıma o gada gidio sanıodum,

ulen dıorm ufacık dalga boyu var, nassığ o kadar uzağa yayılıyor diye işin içinden çıkamayıp, herhalde o başka bi sınıf zart zurt diye takıldım bi süre burda

o değil de ışıma denen olayın abd'ye varması için bir haftaya ihtiyacı yok zaten. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

http://www.ntvmsnbc.com/id/25191731/
Bakan Demir: Japonlardan iyisini yaparız!!!

asmolen döşeme var mesela.. di mi?
millet sta4 ile proce teslim edip işi bitirdik diye veriyor mesela..

ya bu ne yaaa bırak allasen insan şunları söylerken bile utanır biraz bakan mıdır nedir peeehhhh
Sosyal ağlarda paylaş

haber said:

Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Japonya'daki depremde hemen hemen ruhsatlı yapılmış binalarda bir yıkım olmadığının görüldüğünü belirterek, ''Japonlar yapıyorsa biz daha iyisini yaparız. Buna herkesin inansın'' dedi.

bakan ne ictiyse aynisindan istiyorum adsffdsa

simdi birielri gelir BILMEMNE RESIDANS YAPTILAR DEPREME DAYANIKLI KIZAKLI (ki japonaydan getirilmis kizak hani) MILLETINIZI KUCUK GORMEYIN REROROR COK GUZEL ISLER YAPILIO BU ULKEDE diye

lolololol u pesin diyorum

ne kafa yahu bu, bizde basin amerikada, avrupada oldugundan daha ozgur demeler, demokrasimiz pek cok demokrat gecinen milletten iyi, yasam sartlarimzi cok cok daha iyi, kriz yok gulluk gulistanlik, silideki maden kazasi bizde olsa biz 3 saatte kuratarirdik iscileri (hemde zonguldaktaki facia ustunden 1 ay gecmemis, madencilerin cesetleri hala bulunmamisken) filan

cidden alkol icmiyolar hani kesin hap falan iciliolar eheuehu
Sosyal ağlarda paylaş

hızlandırılmış tren felaketinden sonra güçlendirilmiş raylı binalar bekliyorum bakanın açıklamasından sonra. artık kamyon sarsıntısında yıkılır binalar.

ha ayrıca unutturulmasın

http://www.youtube.com/watch?v=B_TyP7Evew4&feature=related
Sosyal ağlarda paylaş

2 santralde daha sogutma problemleri ortaya çıkmış, ayrıca ilk santraldeki 2. reaktor de sorunlar ortaya çıkmış, santral civarında yaşayan 170k kişi tahiye edilmiş, maliyet 15 milyar$ imiş

miyagi şehrinde 10k ölü varmış,

depremide 8.9 değil 9 olarak kaydetmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir şey var, ekşiduyuru'ya yazmışlar.

japonya'da mahsur kalan 25 türk

japonya'nın sendai kentindeler şu an.
içlerinden biri benim arkadaşım.
çoğunluğu tohoku üniversitesi'nde okuyan doktora öğrencilerinden oluşuyor.
biri hamile.

25 türk birbirlerini bulup aynı evde toplandılar. dışarıya çıkamıyorlar. 7 şiddetinde artçı depremler olduğunu söylediler. tsunami etkisi de hala sürüyormuş. işin en kötü tarafı nüklüer sızıntı olduğu iddia edilen nüklüer santrale sadece 65 km. uzaklıktalar.

3 günlük yiyecekleri kaldı. seslerini dünyaya duyurmak istiyorlar ama kimseye ulaşamadılar şu an. tv kanallarının ulaşabileceği numaralar şöyle:

sendai'de bulunan ali demirci'nin teli: 00819013716280
ali demirci'nin akrabalarına ulaşıp bilgi almak için tel: 05452128994
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

2 santralde daha sogutma problemleri ortaya çıkmış, ayrıca ilk santraldeki 2. reaktor de sorunlar ortaya çıkmış, santral civarında yaşayan 170k kişi tahiye edilmiş, maliyet 15 milyar$ imiş

miyagi şehrinde 10k ölü varmış,

depremide 8.9 değil 9 olarak kaydetmişler.

hass...
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

Şöyle bir şey var, ekşiduyuru'ya yazmışlar.

japonya'da mahsur kalan 25 türk

japonya'nın sendai kentindeler şu an.
içlerinden biri benim arkadaşım.
çoğunluğu tohoku üniversitesi'nde okuyan doktora öğrencilerinden oluşuyor.
biri hamile.

25 türk birbirlerini bulup aynı evde toplandılar. dışarıya çıkamıyorlar. 7 şiddetinde artçı depremler olduğunu söylediler. tsunami etkisi de hala sürüyormuş. işin en kötü tarafı nüklüer sızıntı olduğu iddia edilen nüklüer santrale sadece 65 km. uzaklıktalar.

3 günlük yiyecekleri kaldı. seslerini dünyaya duyurmak istiyorlar ama kimseye ulaşamadılar şu an. tv kanallarının ulaşabileceği numaralar şöyle:

sendai'de bulunan ali demirci'nin teli: 00819013716280
ali demirci'nin akrabalarına ulaşıp bilgi almak için tel: 05452128994

Konsolosluk?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...