Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarda oyun kavgası: 4 yaralı

AutolycuS

Öne çıkan mesajlar

Raincloud said:

Ultima Online yüzünden çıkan cafe kavgalarından haberi olmamış gazetelerin.

orta 3e giderken gzde ostardlı vanq katanalı adamı guardlamam, 15 dakika sonra aşağı sokaktaki kafeden adamların kafeyi basması ve velet olduğumu görünce biraz hırpalayıp bırakmaları. amma korkmuştum lan
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

Raincloud said:

Ultima Online yüzünden çıkan cafe kavgalarından haberi olmamış gazetelerin.

orta 3e giderken gzde ostardlı vanq katanalı adamı guardlamam, 15 dakika sonra aşağı sokaktaki kafeden adamların kafeyi basması ve velet olduğumu görünce biraz hırpalayıp bırakmaları. amma korkmuştum lan
sdagasg benim küfür ettiğim adam arka masamda çıkmıştı :D
Sosyal ağlarda paylaş

o olay bende de var ya

kafede yıllar önce, orta 3 falandı benim de galiba,

CS oynuyoruz, AYARRR nickli bir adam var, R'lerin sayısını bile hatırlıyorum.

Ben bunu vurdukça kafede AYARRRRRRR, AYARRRRRR diye bağırıyorum işte, bayağı da iyi oynardım eskiden

sonra bir anda kafamda bir acı, arkadan gelen şiddetli bir sertlik. Herif var gücüyle kalkıp kafama vurmuştu sonra yerine oturmuştu. Adam da büyüktü yani böyle 20'li yaşlarında falan,

o gün bugündür oynadığım adamlarla hiçbir şekilde dalga geçmem, içimden kendi kendime ancak adfads
Sosyal ağlarda paylaş

ultima online'ı ilk oynadığım zamanlarda az mı adama fake atıp guard a düşürmüştüm be. tabi ilk zamanlar delikanlı gibi gidip kesecek yetenek yoktu. pk gördüğümüz yerde vın.. =) hiç aynı kafede çıkmadım ama onlardan biriyle. 3. sayfa haberi olmak istemem. =) hey gidi günler. ağlatcaksınız lan beni bahsetmeyin ultimadan =) =)
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

adamlarınki yine iyi
aynı ortamda oyun oynayıp kavga ediyolar
forumda pc başında rage e girip adres isteyen var.
adresi alınca cidden gider bazı tipler.

çok değil 2-3 ay önce patronun oğlu mevkisindeki bir üye böyle adres istedi bu forumda mesela, hatta tehdit bile etti "forumca halısaha maç yapıyomuşsunuz adres vermezseniz orada hesaplaşırız" diye. Çok sık rastlanan şeyler bunlar.

Ama adres istemek forum kavgası yapmak ayrı, hakkaten yumruk yumruğa girişmeka yrı.

Bir de adamların tauntunun "BURADA COUNTERI EN İYİ BİZ OYNARIZ" olmasına bayağı güldüm bu nasıl bir ragedir abi... hele bi de kaybettiktenn sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

cs 1.3'e kadar olan bi bug vardı.

T skiniyle CT olabiliyodun, ama en çok infernoda işe yarıyordu.

ben bunu kafede yaptım mal gibi. allahtan deli manyak rage adamlar yoktu, ben de hayvan gibi exploit edip bütün karşı takımı öldürmedim de, yaşıyorum hala.

ahah abi bu 8 sene önce falan bana da olmuştu ben anlam veremiyordum bi türlü. herif T skiniyle CT'ydi ve resmen biz dağıtıyordu yau meğer bug'mış.

bir kez rastlamıştım oda cs_italy deydi.

bu da böyle bi anımdır

bi keresinde bende server acmıstım lan'dan 10 kisi falan oynuyoruz kafede 7'si tanıdık tabi arada az tanıdıklarım da var. Yanımda oturan biri vardı kafede oyunlarda beraber takılıyorduk sadece başka hiç tanışıklığım yoktu. adam server'a bağlandı 3-4 rounddan sonra ct olmasını istedim olmadı bende kick attım herife. bilirsiniz böyle console acılıyor kicklenince. herif yanımda otururken kafama bi vurdu (ama o vuruşu şimdi düşününce herif bildiğin agresif patlaması yaşamış belli) noluyo lan dedim ilk tabi cocuğuz o zamanlar.

neyse gittii pc'yi ödedi cıktı dışarı. bi 5dk sonra onu tanıyan bi arkadaşım geldi ciddi şekilde "bi tanıdığın var mı seni alsın" neden dedim "cocuk seni dövecek" dedi. hayatımın sayılı yusuflarından atmıştım. hemen kafe sahibine abi aç arka kapıyı cıkayım dedim. sen korkma falan filan sayıkladı bişeyler. adamın oglu ordaydı arabayla geldi bıraktı beni evime. 1 hafta falan gitmedim kafeye (ki haftadanın 4 günü ordaydım). 2 hafta sonra halı sahada karşılaştık selam falan verdi geçti oynadık maçı bir daha da sorun olmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

1.3'te bug değil hileydi o. beta 7.1e kadar bugdı, sadece konsola skin değiştirme komutunu yazarak değiştirebiliyordunuz. Tabii millet bunu 6.5-6.6 dönemlerinde falan keşfetti. Zaten 5.2-6.1-6.2 dönemlerinde çok az ve hep birbirini tanıyan oyuncular vardı, topu topu bi avuç insandık. Kimse böyle şeylerle uğraşmıyordu, hatta lagda adam gördük mü vurmuyorduk etik değil diye, kablolular "fakelag" yaparlardı zaman zaman dial uplarla koşul eşitlemek için (packet loss olmadığından hala avantajlılardı gerçi :P). ADSL zaten daha ortada yoktu. Böyle güzel günlerdi.

Beta 7.1'den sonra o komutla değiştirme bugını fixlediler, ancak millet nasıl yapılabileceğine uyandı tabii. Komutla olmasa bile hile programıyla tekrar aktive etmeyi/bloklayan patchi kırmayı başardılar yine kullandılar.

Bunun dışında bir de görünmezlik hilesi vardı, görünmez skin yükleyip onu aktive ediyordu. Ona unofficial patch olarak da görünmezleri sarılı lacivertli 4 bir yanına tentacle çıkarmış parlak parlak gösteren bi patch çıkarmıştı birisi.

Aah ah, güzel günlerdi. İnsan kalitesi olarak beta 7.1den sonra bozuldu 1.3ten falan sonra iyice çer çöp doldu CS, teknik açıdan da 1.5ten sonra yalan oldu, 1.6 ayrı rezalet, source ayrı rezalet.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

1.3'te bug değil hileydi o.

bugdı abi. adım gibi hatırlıyorum. ct olmayı seçip, skin seçmeden i tuşuna basıyodun, info ekranı açılıyodu (oyuna ilk girince açılan server resmi, hoşgeldiniz vs vs ekranı) sonra ona tamam diyince yeniden takım seçtiriyodu. orada T seçiyodun falan, öyle bişeydi tam hatırlamıyorum, şimdi kursak bir iki deneme yanılmayla bulurum.

yalnız oyuna bağlandığında haritadaki farklı kameralardan oyunu gösterir ya, o kameralardan biri olarak spawn ediyodu işte seni. sürekli sağa soal ışınlanıyodun bide.

işte inferno ve italyde oyuna girince gözüken kamera sabitti, (infernoda CT base italy T base) o yüzden takır takır oynuyodun oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...