Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

kimse karşısındakinin insanlığını temin etmek zorunda değil herkes kendi insanlığından sorumlu. bu zihniyetin sonu mini etek giyilen tecavüz durumlarında ceza indirimine gitmektir uzak dursun bunu savunan insanlar bu ülkeden (mesela bu adı geçen profesör, kimse alınmasın diye direk kimse söylediğimi belirtiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bide bu tarz acıklamaları ciddiye alıp tecavuz için kendine bahane cıkaran insanlar cıkıyordur bence

hani bak bu adam böyle diyorsa haklıyım gibi

belkide ilk gordugu dekolteliye tecavuz edicek bilemeyiz

cunku biz adama hayvan diyoruz diğeri adam haklı diyordur illa
Sosyal ağlarda paylaş

adam fizik profu falan değil ki, İlahiyatçı. Böyle yorumlar yapması gayet normal. Hatunların yarı çıplak dolaşmasının tecavüz oranına etkisi var mıdır? Bütün dünyada vardır, kendimizi kandırmayalım.
Çünkü, [video]http://www.facebook.com/video/video.php?v=150820524976755&oid=119897361392711&comments?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

adam fizik profu falan değil ki, İlahiyatçı. Böyle yorumlar yapması gayet normal. Hatunların yarı çıplak dolaşmasının tecavüz oranına etkisi var mıdır? Bütün dünyada vardır, kendimizi kandırmayalım.
Çünkü, [video]http://www.facebook.com/video/video.php?v=150820524976755&oid=119897361392711&comments?feature=oembed" width="459">

Öküz olan öküz değil çarşaf giydirsen kadına zırh giydirsen yinede öküzlüğünü yapacaktır! Tamam bakılır karşı cinse herkez bakar bende kıza baktım ama bu konuda bahsi geçen tamamen öküzlüktür, Yeri gelince Allah en akıllı varlık olarak insanı yarattı diyen adamlar konu buraya gelince sanki kızışma döneminde öküz gibi hareket ediyor, ha bu arada onlar için kadın insanda değil et olduğundan bu şekilde düşünmeleri doğru en azından onunda bir insan olduğu bilincinin eğitimini alabilseymiş belki kendi insan olabilirdi!
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

senin dediğine göre ben hergün evimden çıkıp çırılçıplak bi şekilde işime gidip gelebilirim? bu benim yasal hakkım?

6 aydan başlıyor çıkarıp sallayarak gezmenin cezası. istersen deneyebilirsin. para cezasına çevrilir genelde böyle cezalar.

şortla gezersen kimse bişey diyemez.

üstün çıplak gezersen ne olur bilemiyorum, avukat arkadaş varsa aydınlatsın.

ninja gibi dolaşana karışamayacağın gibi mini etek giyene de karışamazsın. en doğal hakkı çünkü. he kamu dairesi vs dersen oranın da vardır yönetmeliği, zaten uymuyorsa uydururlar onu. sana bana kalmaz ona karışmak.
Sosyal ağlarda paylaş

ondan bahsettik ama anlamadı
sen sabah kalktığında elini yüzünü bile yıkamadan rahatça dışarı çıkabilirsin
sana 1 kere bakarlar leş adam derler kafalarını çevirirler oda %1
ama bi kadın güzel görünümlü olmak ister, çekici olmak ister
senin gibi değil işte
makyajınıda yapar, minisinide giyer bunları sağlamak için.
kimi kadınlarda sadece göz çevresini yıkayıp çarşafını üstüne geçirip altınada siyah plastik ayakkabısını giyip fatih pazarında gezintiye çıkar
dünya böyle biyer işte
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...