Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

ban konusu bence de fazlasıyla abartı. her başlıkta fikir özgürlüğü savunulurken yapılması biraz ironik. bütün yazılarını okudum ve hakaret göremedim. tabi bu başlıkta yazdıkları yüzünden değilde başka birşey yüzünden banlandıysa bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

İngiltere'de 3 bin yönetici arasında yapılan araştırmada, işyerinde aşırı dekolte kıyafetler giyen kadınların kariyerlerini tehlikeye attığı ortaya çıktı. Araştırmaya katılan her 5 yöneticiden biri, fazla açık kıyafetler giyen kadın çalışanların işlerine son verdiğini söyledi. Patronların yarısı aşırı dekolte giyen kadınları terfi ettirmediklerini ve maaşlarına zam yapmadıklarını da belirtti. Yöneticilerin en hoşlanmadığı kıyafetlerin başında spor ayakkabı, ütüsüz gömlek ve parmak arası terlikler geliyor.

burada adamlar rahatsızlıklarını dile getirmiş ve bu adamlara gerici yobaz tarzı laflar edilmişmidir bilmiyorum

Ama gelelim türkiyeye hür düşünceni belirtmek yobazlık oldu gericilik oldu. Bana gerici diyebilirsiniz ben size geriden deh demek için gerideyim bunu da unutmayın.

Siz bana diyorsunuz ki 10 tane habere bakarak genelleme yapma. E peki otobüslerde hala telefon da arandığında yolcu bay mı bayan mı diye sormalara ne demelisiniz. tutup ta dekolte giyinene tecavüz artık hastalıktır ve onu biz değil doktor polis hakin üçgenine girsin ama etkilenmek her insan da olabilecek birşey ve bunun aksinin başınıza gelmesi yani yanınızdaki karıya kıza bakılması hoş karşılanmaz. ben hoş karşılamayanlardanım. siz hoş karşılarsanız bilemem tabi bunu. ben sizin görüşünüze saygılıyım ve size toplumda edilen lafları demem. ama siz de bana yanımdaki hatunu kıskanma olayıma birşey diyemezsiniz. ve bu konuda da gerici değilim. ben siz gibi ülkeye heidi gözü ile bakmıyorum.
çözüm de sunmadım şu an. bakalım çarşaf giyilsin dediğimi kim söyleyecek .....
Sosyal ağlarda paylaş

kinetix said:

İngiltere'de 3 bin yönetici arasında yapılan araştırmada, işyerinde aşırı dekolte kıyafetler giyen kadınların kariyerlerini tehlikeye attığı ortaya çıktı. Araştırmaya katılan her 5 yöneticiden biri, fazla açık kıyafetler giyen kadın çalışanların işlerine son verdiğini söyledi. Patronların yarısı aşırı dekolte giyen kadınları terfi ettirmediklerini ve maaşlarına zam yapmadıklarını da belirtti. Yöneticilerin en hoşlanmadığı kıyafetlerin başında spor ayakkabı, ütüsüz gömlek ve parmak arası terlikler geliyor.

burada adamlar rahatsızlıklarını dile getirmiş ve bu adamlara gerici yobaz tarzı laflar edilmişmidir bilmiyorum

Ama gelelim türkiyeye hür düşünceni belirtmek yobazlık oldu gericilik oldu. Bana gerici diyebilirsiniz ben size geriden deh demek için gerideyim bunu da unutmayın.

Siz bana diyorsunuz ki 10 tane habere bakarak genelleme yapma. E peki otobüslerde hala telefon da arandığında yolcu bay mı bayan mı diye sormalara ne demelisiniz. tutup ta dekolte giyinene tecavüz artık hastalıktır ve onu biz değil doktor polis hakin üçgenine girsin ama etkilenmek her insan da olabilecek birşey ve bunun aksinin başınıza gelmesi yani yanınızdaki karıya kıza bakılması hoş karşılanmaz. ben hoş karşılamayanlardanım. siz hoş karşılarsanız bilemem tabi bunu. ben sizin görüşünüze saygılıyım ve size toplumda edilen lafları demem. ama siz de bana yanımdaki hatunu kıskanma olayıma birşey diyemezsiniz. ve bu konuda da gerici değilim. ben siz gibi ülkeye heidi gözü ile bakmıyorum.
çözüm de sunmadım şu an. bakalım çarşaf giyilsin dediğimi kim söyleyecek .....

işyeri ve dekolte olayını açıkladık, sorularını cevapladık, sorularındaki hataları gösterdik, ama görmemekte inat ediyorsun. Boşa daha fazla yazma istersen, zaten verilen cevapları işine gelmeyince nedense göremiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
böyle işte siz gibi düşünmeyenleri hemen dışlamaya çalışıyorsunuz. hakaretler hava da uçuşuyor. siz olması gereken bir insan modeli üzerinden konuşuyorsunuz ben ise haberler le resimlerle destekleyerek olan örnekler üzerinden konuşuyorum.

Hayır biz normal insan modelinden bahsediyoruz.
Bizden milyonlarca var.
Sen de habere gasteye çıkan 50 60 tane iti default türk erkeği olarak göstermek için saçmalıyorsun.

said:
bu örnekler için yorgan mı yakalım derseniz ufacık bir sinek kocaman yemek için bile iştah kaçırıcı oluyor.

O yüzden banlendin işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

işyeri ve dekolte olayını açıkladık, sorularını cevapladık, sorularındaki hataları gösterdik, ama görmemekte inat ediyorsun. Boşa daha fazla yazma istersen, zaten verilen cevapları işine gelmeyince nedense göremiyorsun.

verdiğim cevaplarda seni kastetmedim sanırım. kastettiğim kişiler bana cevap yazmayıp hakaret eden pasta ile kermit

sorumu bana geri soran bella

ve arada soru ya bakmayıp çelişki gören toggie- dasa ve şu an ismini hatırlayamadığım bir kaç kişi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kinetix haberin kaynağınıda yazsan sevinirim, haber7 falan mı? Gerçi sabah falanda olabilir gayet.
Hala anlayamadığınız bişey var. Yobazsınız, gericisiniz çünkü kendi penisinizin keyfine ve onun size verdiği direktiflere dayanarak insanların hak ve özgürlüklerini, isteklerini ve hak ettiklerini kısıtlamaya çalışıyorsunuz.

"Adam kıza sarkıntılık etmesin, insan olsun" diyeceğine "kız kapansın" diyorsun, "erkeklerin yanına oturmasın kızlar" diyorsun. "İş yerinde ki adamlarda malmış, hepsi abazaymış" diyeceğine "kadın yüzünden çalışmıyorlar, kadın kapanmalı" diyorsun.

Anladın mı şimdi neden insanların sana karşı yazdığını? Anlamadın tabi neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsini okudum. okunmasını tavsiye ederim. Simdi

Bu adamdan Prf. olur ? olmaz ? burada istedigin elestiriyi yap
Bana gore 3. sınıf RPG de köyün bilgini bile olamaz
Bazı arkadaslar güzel tespitlerde bulunmus
Fakat bu adamın soylediklerine atfen islan dinine yapılan yorumlara 'OHA' diyorum. Daha baska seyleri icimden diyorum
Bu adam resmen sasırmıs ve boyle sacma bir acıklama yapmıs
Yahu adamın soyledikleri kanun hukmunde de benim mi haberim yok ?

İsteyen mini giyer isteyen basortu
ikisinide yasaklayan baskı yapan tu kakadır
İstersen kagıt mendile tap istersen atese inan buna karısılması yanlıstır.

Bir tarafta bir erkegin tahrik edilmesi
diger taraftan bir kadına tecavuz edilmesi
Boyle bir sey karsılastırabilir mi ?
Bunu yapan hayvana indirim soz konusu olabilir mi ?

Bu kof Prf. dan ogrenilecek tek sey
herseyin egitim olmadıgıdır
Sosyal ağlarda paylaş

adamı göndermişler geri gelmiş, hala burada kendi kalıbına sokmaya çalışıyor bizi lol.

bide hakaret etmeyin ben haraket ediyo muyum!!!1 demiş

halbuki

"bu sorum beyni olanlara" diye başladığın süper örnekte istediğin cevabı vermeyenlere beyinsiz demişsin zaten.

esas sorun ne biliyomusun abisi, sizin bize uygun gördüğünüz kalıplar, kendi kalıplarınız o kadar dar ki bir kere onun dışıan çıkan adamı geri sokman imkansız gibi bişey. boşuna uğraşıyosun yani.

bir de ülkenin geldiği şu durumda bile dine saygısızlık etmeyin, islam ayaklar altında edebiyatı bitsin artık, en bol ve serbest şey islam şu an türkiyede.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de ülkenin geldiği şu durumda bile dine saygısızlık etmeyin, islam ayaklar altında edebiyatı bitsin artık, en bol ve serbest şey islam şu an türkiyede.

Boyle bir Prf. acıklamasının herhangi bir din ile uyustugunu dusunmuyorum.Buna hangi din dersen de
bu tip yorumlar bence 'Yahu bu adamlar İslam düsmanımı' diye bisey olusturabilir insanların kafasında.
Keza olabilirsin de.Herkes fikrinde ozgur
Burada konu dekolteden baslamıs ve is nereye gelmis
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

Hepsini okudum. okunmasını tavsiye ederim. Simdi

Bu adamdan Prf. olur ? olmaz ? burada istedigin elestiriyi yap
Bana gore 3. sınıf RPG de köyün bilgini bile olamaz
Bazı arkadaslar güzel tespitlerde bulunmus
Fakat bu adamın soylediklerine atfen islan dinine yapılan yorumlara 'OHA' diyorum. Daha baska seyleri icimden diyorum
Bu adam resmen sasırmıs ve boyle sacma bir acıklama yapmıs
Yahu adamın soyledikleri kanun hukmunde de benim mi haberim yok ?

İsteyen mini giyer isteyen basortu
ikisinide yasaklayan baskı yapan tu kakadır
İstersen kagıt mendile tap istersen atese inan buna karısılması yanlıstır.

Bir tarafta bir erkegin tahrik edilmesi
diger taraftan bir kadına tecavuz edilmesi
Boyle bir sey karsılastırabilir mi ?
Bunu yapan hayvana indirim soz konusu olabilir mi ?

Bu kof Prf. dan ogrenilecek tek sey
herseyin egitim olmadıgıdır

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...