Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

kinetik soru sormayı bilmiyorsun, ya da soruyu işine geldiği gibi dansözlük olsun diye eğip bükmüşsün.

"uzun yolda bla bla gitmesini isterim diyebiliyor musunuz" nasıl bir önermedir? Öyle saçma sapan soru sorma şekli olmaz. Özellikle öyle isterim dedirtmeye yoksa sen haklıymışsın gibi göstermeye çalışmışsın belli ki.

"uzun yolda bi adamla bla bla gitmesinden rahatsız olmam diyebiliyor musunuz" dersen düzgün soru sormuş olursun, önce sorularını düzelt, sonra cevap istersin. Düzgün durumuna da cevap veren pek çok insan var zaten.

Türkiye'de herkes düzgün değil, ama bunun bir sebebi de senin gibi insanlar (ki bakış açınız düzgün değil), sen bunu yaptıkça adam yaptığını normal görmeye ve senin gibi "o da göstermeseymiş kardeşim" demeye devam edecek. Hoş mesajlarından senin de aynı koyduğun resimlerdeki kitleye mensup olduğuna dair bir izlenim çıkıyor, "haketmiştir" diyerek.
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

konu baştan başa saçma dedim ama sorularım yanlış demedim kardeş

konuyu saçmalaştıran sensin.

prof diye ünvan verdikleri yobazın biri saçma sapan bi açıklama yapmış. o tartışılıyor senin gelip sorduğun soruya bak

kinetik said:

soru 2:

anne, kız kardeş ve varsa sevgili veya eşinizin otobüste uzun yol giderken yanına cinsel yönden sağlam bir erkeğin oturmasını istermiydiniz
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik said:

Pasta said:

2 tane 10 yıllık haberi türkiye gerçeği gibi lanse ederek üzerine arguman kurman saçmalıktan çok daha aşağıda zeka skalasında.

bana zaman verirmisin 2011 aralığa kadar sana 2011 taze haberler bulşayım. zaten bulmama gerek yok sen duyarsın

ne yani türkiye de herkes %100 düzgün mü bunu mu iddia ediyorsun

Abim %100 düzgün demiyor kimse
Nasıl sana bakıp bütün paticik yetersiz gerikafalı derdini anlatmaktan aciz ibibiklerden oluşuyor diyemezsek adamın biri mankene tecavvüz etti diye türkiye hala bu durumda diyemeyiz.
Zor mu bu kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

alakasız link verilmiş bi sürü alıntı.

kinetik said:

Bella said:

kinetik said:

Bella said:

kinetik said:

soru 2:

anne, kız kardeş ve varsa sevgili veya eşinizin otobüste uzun yol giderken yanına cinsel yönden sağlam bir erkeğin oturmasını istermiydiniz

BU CİDDİ Mİ?
AHAHAHAHHAHAHAAUHSUAHSAUHSAUHSUAH

yok değil. sen hangi türkiyede yaşıyorsun abicim.

hayır nasıl bir sapkın düşüncenin ürünü bu fikir onu anlayamadım o yüzden gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.
otursa nolcak ki? sen ne zannediyosun? üstüne atlicak 30 kişinin arasında taciz edicek kadını falan mı sanıyosun?
aa dur, belki kolları bacakları falan birbirine değebilir. gitti namus?

keşke ilkokulda forum okumayı öğrense idin.

bak bakalım din ve türklük adına birşey var mı linkte

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/579809-asiri-dekolte-kovulma-nedeni

sen benim dediğime cevap versene alakasız bir link koyacağına.
şimdi diyelim senin eşin istanbuldan van'a gidiyor yanına da cinsel yönden sağlam (!) birisi oturdu.
sen de evde kaldın. ne düşünüyosun yani ne olabilir yolculuk sırasında. nasıl hastalıklı bir beynin var onu çözmeye çalışıyorum da şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

kinetik
bu sorum beyni olanlara:

iş yeri sahibisiniz ve bir sürü çalışanınız var. Böyle masa masa çalışanlar birbirlerini görüyor vaziyette ( çocuklar duymasın da haluğun işyeri misali). Verim düşmeye başladı ve soruşturduğunuz da bu çok çok açık giyinen hatunun iş yerinde erkeklerin ilgisini dağıttığı anlaşıldı. çok çok açık giyinen hatun elemanınıza uyarı da bulunurmusunuz veya nasıl bir çözüm yaparsınızAlıntı
kinetik
soru 2:

mahalle ağzı ile hepiniz le tartışmaya girmek istemiyorum. cevaplayın bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

kinetik said:

Pasta said:

2 tane 10 yıllık haberi türkiye gerçeği gibi lanse ederek üzerine arguman kurman saçmalıktan çok daha aşağıda zeka skalasında.

bana zaman verirmisin 2011 aralığa kadar sana 2011 taze haberler bulşayım. zaten bulmama gerek yok sen duyarsın

ne yani türkiye de herkes %100 düzgün mü bunu mu iddia ediyorsun

Abim %100 düzgün demiyor kimse
Nasıl sana bakıp bütün paticik yetersiz gerikafalı derdini anlatmaktan aciz ibibiklerden oluşuyor diyemezsek adamın biri mankene tecavvüz etti diye türkiye hala bu durumda diyemeyiz.
Zor mu bu kadar?

tartışmasını bilmeyenler hakaret eder pasta öğren. bak ben kimseye hakaret etmiyorum

dinimle, yaşımla uğraşacağına ortadaki konu ile uğraş
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

kinetik said:

Bella said:

kinetik said:

soru 2:

BU CİDDİ Mİ?
AHAHAHAHHAHAHAAUHSUAHSAUHSAUHSUAH

yok değil. sen hangi türkiyede yaşıyorsun abicim.

hayır nasıl bir sapkın düşüncenin ürünü bu fikir onu anlayamadım o yüzden gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.
otursa nolcak ki? sen ne zannediyosun? üstüne atlicak 30 kişinin arasında taciz edicek kadını falan mı sanıyosun?
aa dur, belki kolları bacakları falan birbirine değebilir. gitti namus?

kinetik, rica etsem şuna bir cevap verir misin?
cidden çok merak ediyorum otursa ne olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

cevaplara cevap veremeyen birisin. Oturup daha da çok attention a gerek yok.

Şu topicte cevap veremediğin tonla şey var hala cevap verin diyorsun.

En son ölmekte olan bir koala gördüğümde böyle hissetmiştim, şimdi de hissettim.

hepinize birden cevap yetiştirecek süpermen değilim bebeğim.

son 5 sayfa okursan yazıları çakarsın durumu. keşke ilkokulda yazı okuma yanında evde forum okuma kültürü edinse idin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...