Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Luis Nazario de Lima Ronaldo

Khelben

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

Bir de çocukken mi öyle geliyordu bilmiyorum ama Ronaldo korkunç bir adamdı, mesela o yıllarda Galatasaray'a karşı oynasa maçı izlerken bacaklarım titrerdi kesin, adam her an karşı takımın ağzına edecekmiş gibi oynuyordu çok afedersin.

Abi Dünya Kupasında dayandık dayandık attı ya bize. Hepsini durdurduk bir Ronaldo'yu durduramadık. Zaten bizden sonra da kimse durduramadı adamı aldılar kupayı.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Futbol=Gol
En iyi futbolcu=En iyi golcü

Valla şaka bir yana bazen böyle düşünüyorum

11 forvetle çıkalım o zaman sahaya :)

Hoş, onu da yapmışlığımız var milli takımda, zamanında beraberlik gereken bir norveç maçında 1-0 gerideyken 1-2-7 taktiğiyle sahadaydık, 7 forvetle, 1-1 bitmişti maç
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

Neden Zidane:

98 Fransa dünya kupası Zidane var kupa var.
02 dünya kupası 0 gol zidane yok.
06 dünya kupası zidane var final var.
10 dünya kupası gruplarda pert.

E abi 98'de Ronaldo var final var, 2002'de Ronaldo var kupa var. Hatta kassak 94'de Ronaldo var kupa var, ha orada maç oynamadı ama orası ayrı ashdf
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa Kupasınıda almadılar mı Zidane ile?

İkiside Kupayı aldı. Ve Final'e çıkardı ayrıca. Zaten 98 finalinde Zidane bitirdi. 2002'de Ronaldo. 2006'da Ronaldo sakatlık falan gobekli futboldan sıkılmış bir hali vardı. Ben arada kaldım o yada bu diyemiyorum. Ama mevkileri olarak en iyileri.

Şöyle birşeyde var Ronaldo sakatlıklar falan adamı bezdirdi. 29 yaşında bitti adam. Yoksa kırmadığı rekor kalmazdı. Bir 50 senede kimse geçemezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

ama atladıgın bir nokta brezilya zaten dunyanın en mukemmel topunu oynayan ulkeydi hep. yani dunya kupalarını kazandı durdu. fransa'nın zidane donemi dısında basarısı yok.

Ama o dönemde Fransa kadrosu süperdi. Brezilya'dan aşağı kalır yanları yoktuki. Yada ne bileyim şimdiki gibi oyuncular TD kavga edip Dunya Kupası sırasında 6-7 futbolcu ceza falan almıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

toggie said:

ama atladıgın bir nokta brezilya zaten dunyanın en mukemmel topunu oynayan ulkeydi hep. yani dunya kupalarını kazandı durdu. fransa'nın zidane donemi dısında basarısı yok.

Ama o dönemde Fransa kadrosu süperdi. Brezilya'dan aşağı kalır yanları yoktuki. Yada ne bileyim şimdiki gibi oyuncular TD kavga edip Dunya Kupası sırasında 6-7 futbolcu ceza falan almıyordu.

o zamanki kadrodan zidane'ı cıkar, yine gruplarda elenirdi takım.
iyi oyuncular vardı tabi de, kupayı alacak kadar degil. blanc mesela hala severim, adam superdi. thuram cok iyiydi, vieira, djorkaeff. baya adam vardı yani iyi olan. simdi de var gerci. hepsine tek tek bak, oynadıkları kuluplere bak, iyi oyuncular. kimse kotu diyemez yani fransa milli takımı oyuncularına. ama o beyinden yoksunlar iste =)

juve - gs macında beraberlik golunu zidane atmıstı yanlıs hatırlamıyosam =)
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Khelben said:

Neden Zidane:

98 Fransa dünya kupası Zidane var kupa var.
02 dünya kupası 0 gol zidane yok.
06 dünya kupası zidane var final var.
10 dünya kupası gruplarda pert.

E abi 98'de Ronaldo var final var, 2002'de Ronaldo var kupa var. Hatta kassak 94'de Ronaldo var kupa var, ha orada maç oynamadı ama orası ayrı ashdf

Biraz yanlış anlaşılma gibi olmuş benim mesaj böyle yazınca özür,
ben orda klup kısmına girmeden sırf burdan baksak bile büyüklüğünü görebiliriz anlamında demiştim, bence herkesten farklı oynuyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

bu adamdan daha iyi tek bir forvet var malesef. ibrahimovic.

mokoko said:

hadi sizin hatrınız için aynı seviyede diyim. ronaldo ne kadar golcuyse ibo'da okadar iyi golcudur. tmm biliorz eskiler bi başka falanda ibo dediğiniz adam cok baska bi forvet. kotu olan bi tane ozelliğini sayamazsınız.

2 hit fail combo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...