Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Luis Nazario de Lima Ronaldo

Khelben

Öne çıkan mesajlar

Ben fikirlerini söyleyebilen bi insanım ya abilerinden ne görürse kopyala yapıştır yapanlarla karıştırma lütfen.
Benim derdim ibo kim o zaten kötü karşılaştırılmaz bile diyenlerle.
Adam gibi futbol bilgisi olan biri çıksa zaten 3 satırda Ronaldo'nun ibo'dan daha iyi yaptığı şeyleri sıralar konuyu bitirirdi ama yok...
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

en iyi forvet diyebilirsin belki de en iyi oyuncu zor ya. ama ilk 5'e girer belki

İlk 5'e girerde biz Maradona'yı falan izlemedik mesela. Benim izlediğim oyuncular içinde açık ara en iyisi. Öncesini bilmiyorum tabi, daha piskopatlarıda olabilir. Maradona'yada youtube videolarından yorum yapamıyorum. Ama izleyenler en iyi diyorlar saygı duyuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

Iblameadmins neyse de, bari sen yapma be Kerem, Ronaldo ve İbra aynı cümlede geçmemeli bence.

Ronaldo'yu bende tam izleyemedim Barça yıllarını daha sonrasını izleyebildim, Ibra'yı hala izlerim elimden geldiğinde, Juve ve Barça'da oynarken zaten sevdiğim takımlardı, Inter ve Milan kariyerini ise denk geldikçe izliyorum. Şurda Ronaldonun 49 maçta 47 gol videosunu izleyin, bir elinizi vicdanınıza koyun.

abi adamla tamamen farklı yerleri savunuyoruz. ben diyorumki ronaldo en iyiydi. iboda en az onun kadar iyidir ve su anki en iyi forvettir. yoksa ole istatistikle gelipte bişiler kanıtlamaya çalışmıyorum. ztn benim gelmiş geçmiş en sevdiğim adamdır ronaldo. laf soyletmem yani o adama.
Sosyal ağlarda paylaş

iblameadmins said:

http://www.youtube.com/watch?v=QcwJazQpPFo&feature=watch_response

Bunu atsın Ronaldo'nuz sonra konuşalım =)

şu postundan sonra süresiz banlanman lazım.

ronaldo' nun bakkala giderken sokakta insanlara yürüyerek attığı çalımlar o ibranın yaptıkları kusura bakma ama.

ibo zamanında carew' in topla yaptıklarını portakalla yaparım demişti, ronaldo da ibonun portakalla yaptıklarını misketle yapar sorry
Sosyal ağlarda paylaş

Ibrahimovic'e gelince adam fantastik bir herif, yani Messi ve Cristiano'dan daha fazla izletiyor kendini; çünkü bu söylediğim iki eleman en iyi olsa da Zlatan acayip birşey yapıyor 2 hafta video galerilerde dolaşıyor.

Ama ben Zlatan'ı zamanındaki Davor Suker'e benzetiyorum, boş kaleye aşırtmayla gol atan cinsten adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi futbolcu diyince kafalar hep 10 numaraya veya orta saha maestrolarına kayıyor; Zidane'ın büyüklüğüne laf yok ama Ronaldo varken gönül rahatlığıyla denemez bence bu.

Maradona mesela o dönem Platini'den daha iyiydi, Platini manyak bir herifmiş falan ama karşılaştırma olmaz o konuda, ama Zidane ve Ronaldo bence kafa kafaya gider
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldo'yu diyememe sebebim sakatlıktan dolayı cok az sure adam gibi futbol oynaması. Zidane ise tek basına takımdı. Kupa koleksiyoncusu diyolardı adama, almadıgı kupa kalmadıgı icin. Ve nerdeyse bu kupaların hepsinde basrolu o oynadı. Bu yuzden zor en iyiler kategorisinde zor alt edilebilecek birisi.

Ronaldo'nun yeteneklerini zaten tartısmamalıyız. Dunyanın gelmis gecmis en iyi golcusu. Ama futbolcusu degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...