Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuk tecavüzüne 'hadım' önerisi

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

sadece başlığı okudunuz ve haber metnini okumadınız heralde çoğunuz. hapis cezaları ortalama 2 katına çıkarılmış daha caydırıcı olsun diye ve çıktıktan sonra isteyenler testesteron miktarını belli bir miktar azaltacak tedavi ve psikolojik destek alabilecekmiş.

sadece suçu birden fazla işleyenler için bu olay zorunlu olacakmış. birden fazla işlemesi de zaten uslanmayacağının kanıtıdır ve yanlışlıkla hapse giren birisi sonra çıkıp tekrar yanlışlıkla aynı suçtan girmez heralde. geri dönüşü olmaz suçsuzsa fln demişsiniz. zaten o kadar şanssız bir insansa köpek fln kapar yine bi vesile ile hadım olur:)

dipnot:her haberde aha şeriat gelio sıçtık bittik diye yorum yapanları kaale almadığım için onlar da bu postu dikkate almasın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

bu öyle hadım değil insan haklarına uygun hadım; adama deniyorki ya ömür boyu hücre hapsi yada 10 yıl yat çık ama kimyasal maddeler ile cinsel isteğini bastır, öyle kesme falan değil kimyasal hadım. Hem adamın arzusu yönünde hemde kalıcı değil o yüzden insan haklarına uyar avrupada var. Son derecede mantıklı, cezalandırma değil çözüm üretme yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...