Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OKUDUĞUNUZ KİTAPLARI,KULLANDIĞINIZ ĞİYİM EŞYALARINIZI BAĞIŞLARMISINIZ

husnu

Öne çıkan mesajlar

Hüsnü bey bu sitede kimse tatmin olma arayışında değildir. İnternet dünyasında herkes dürüst değil , doğal olarak soru sormak sitedeki herkesin hakkı.
Okulunuzun sitesinde adres ve telefon bilgilerini göremedim.
Milli Eğitim Bakanlığının sitesinde okulun bilgileri aşağıda yazmış oldugum gibidir .

Milli Eğitim Bakanlığı Ordu ili Devlet Kurumları Listesi

ORDU KABATAŞ KABATAŞ LİSESİ Kabataş Mah Fatsa Cad No :2 4526945107 4526945209

Yardım etmek isteyen arkadaşlar adres telefon hepsi mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

kermit said:

saçmalamasanız daha fazla
yardım yapmıyosanız yapmayın
ne bu troll sevdası yada bi kusur hata bulma sevdası.
adam adresten tut telefona kadar vermiş.
kullanmadığın kitapları göndereceksin.
kitap gönderiyosun, yani bu terör örgütüne bile gitse adamlar kültürlenir hiç değilse. kültürlü terör örgütü çıkar karşımıza.

Troll ustası konuştu...

sen mevzuyu anlayamamışsınki ama =(
Sosyal ağlarda paylaş

bu kampanya gerçek ise güzel bişi tabii buraya yazılması...

|Joker| said:

Bir öğretmenin Türkçesi nasıl bu kadar bozuk olabilir? Noktalama işaretleri yanlış, noktadan sonra boşluk yok, büyük harf ile başlamak yok. "Ğiyim eşyası" gibi bir tabir ne demek?

grammer natzis (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

saçmalamasanız daha fazla
yardım yapmıyosanız yapmayın
ne bu troll sevdası yada bi kusur hata bulma sevdası.
adam adresten tut telefona kadar vermiş.
kullanmadığın kitapları göndereceksin.
kitap gönderiyosun, yani bu terör örgütüne bile gitse adamlar kültürlenir hiç değilse. kültürlü terör örgütü çıkar karşımıza.

şu mesajı gördüm ya, ölsem de gam yemem
Sosyal ağlarda paylaş

husnu said:

gecko neden böyle konuşuyorsun. senin başına ğelen talihsiz bir vaka.peki ğötürdüğünüz okul öğrencilerinin ihtiyacı varmıydı.oradaki idarecinin size yapmış olduğu terbiyesizlik.belkide o ğötürmüş olduğunuz eşyalara gerçekten ihtiyacı vardı.

Vardı, götürmeden önce arayıp sorduk getirelim mi ihtiyacınız olur mu kabul eder misiniz diye. Tabii ki hanfendi getirin dedi, 2 büyük çöp torbası içinde giysi kitap zart zurt yerleştirip arabayla götürdük, yüzümüze bakan olmadı.

İhtiyaçlarını güzelim kitapları tuvalet kağıdı olarak yaptıklarına inanıyorum o muameleyi gördükten sonra, özel bir durum değildi yani mezun öğrenciler getirsin eskilerini diye biz heves edip yapmıştık, iyilik yerini bulduysa ne ala gerisi beni ilgilendirmiyor.

Ama (sözüm meclisten dışarı, bir yakınınız vardır mutlaka bu pozisyonda) okul idarecileri kadar şerefsiz insanlar daha görmedim ben. Bu da bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler az önce aradım verilen numarayı.

Müdür yardımcısı Mustafa Aydın isimli beyefendiyle görüştüm. Kendileri bu şekilde bir istekte bulunduklarını söyledi. Ayrıca kendisi konuyu buraya taşıyan kişi değil.

Neyse, bu ciddi birşey. İsteyen varsa göndersin birşeyler. Tanıdığım birkaç dershane müdürü var, kendilerinden soru bankası vs rica edeceğim göndermek için. Bu kadar ağır trollemeye gerek yok. Yardım istemek zaten zor, siz de daha zorlaştırmayın. Lütfen. :)
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Müdür yardımcısı Mustafa Aydın isimli beyefendiyle görüştüm. Kendileri bu şekilde bir istekte bulunduklarını söyledi. Ayrıca kendisi konuyu buraya taşıyan kişi değil.

onun gerçekten okulun numarası olduğunu nerden biliyorsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

vaperon said:

onun gerçekten okulun numarası olduğunu nerden biliyorsun sdf

of sina of
bide profösör olcam diyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...