Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

kar payı beni ilgilendirmiyor pek.. benim yakalamak istediğim nokta yakıt fiyatları thy'nı çok etkiledi. petrol fiyatları 90'lara gelince hisse eski rayına oturacaktır diye düşünüyorum.
en az 5.00 lirayı görür gibime geliyor. orta-uzun vadeli yatırım olabilir..

http://i7.photobucket.com/albums/y253/byjoker/adszvzx.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

bu aralar ne alınır
kiler gyo ekgyo olur mu

Kap haberi :

KILER GYO ILE TURKIYE'DE ILK DEFA BIR GYO HALKA ARZINDA 10 KATINDAN FAZLA TALEP TOPLANDI

ılk açılış tavanından alınabilinirse para kazandırır.(ki hiç sanmıyorum ) İlk emir attıgımız broker bıle ılk tavanlardan mal alamıyor .
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşama doğru 2.92 den aldığım EGSER bugün 3.09'u gördü bende satış yazmıştım ama sıra gelmediği için o fiyattan satamadım. şu anda 3.06 son işlem fiyatı.. 3.06'dan satsam kar'ım yaklaşık %5 oluyor. 3.09'a sıra gelseydi dahada yüksek olacaktı :)

umarım dün benimle birlikte hareket eden başka arkadaşlarada faydam dokunabilmiştir :)
Sosyal ağlarda paylaş

forex ile uğraşan var mı aramızda ? ben bir süredir bakıyorum ve borsadan daha makul gibi geliyor nedense. Hedefonline diye bir yer buldum orda 50 dolarlık mini hesap vardı ona başladım ve şu anda 250 dolar oldu. Sabah akşam işlem yapıyorum tabi 250 dolara gelene kadar bol bol kaybettim ama genede kârdayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...