Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okulumuz AKP'liler tarafından sarıldı

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

ahah ya sora da kızıyosunuz, beğenmediğiniz chpnin milletvekilinin dokunulmazlıkla ilgili kişisel olarak yaptıkları
http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=HaberDetay&ArticleID=891410

"Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), “Adil yargılanma hakkının engellendiği ve hak ihlali yapıldığı” iddiasıyla Türkiye aleyhine dava açan CHP Konya Milletvekili Atilla Kart’ı haklı buldu."
problem troll?

Sam said:

"nasılsa akp reddeder" deyip öneri olarak getirmiyorlar yani? (:P)

L O L
Sosyal ağlarda paylaş

seçim barajı dalında tutunamayınca dokunulmazlık dalına mı atladınız? sonra atlayacağınız dalı önceden söyleyin de toptan yazalım.

veya salla, ne diye kasayım :p
http://cricketsoda.com/wp-content/uploads/2009/09/im-number-one-so-why-try-harder.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

seçim barajı dalında tutunamayınca dokunulmazlık dalına mı atladınız? sonra atlayacağınız dalı önceden söyleyin de toptan yazalım.

cevap vermek yerine komik resimle geçiştirmek güzel olmuş.

adamlar bunu yapacaz dedi mi? evet.

yaptılar mı? hayır.

o konuda ben de kırgınım diyebiliyo musun? hayır.

dolayısıyla gizli fanatik misin? evet.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

cevap vermek yerine komik resimle geçiştirmek güzel olmuş.

bir hayat felsefesine komik resim demek: fail 1
said:
adamlar bunu yapacaz dedi mi? evet.

yaptılar mı? hayır.

o konuda ben de kırgınım diyebiliyo musun? hayır.

dolayısıyla gizli fanatik misin? evet.

ezberden sataşmak: fail 2

kırmızı kart sana.
goldbären said:

yasa teklifi vermişler diyoruz, görmezden geliyosun

esas ben verdim de sizden cevap çıkmadı. %7'yi kim ne yapsın, fakire sadaka mı veriyorlar? yok dur pardon, kendileri dışarda kalmayacak kadar düşürmek istiyorlar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu forumda Sam mantıklı argümanlarla geliyor en azından ama mesela Sir yazdığında forumda bir insan nasıl böyle düşünebilir acaba diye cevap veresi geliyor insanın, her ne kadar sallamasamda bu konuları ^^

Bugün hükümette CHP olsun, baraj onların işine yarıyor olsun onlarda kaldırmaz tabi barajı.

Türk insanının kültüründe, yetiştirilme tarzında ve denetimsiz kontrolsüzlüğünde var olan şeyleri sorguluyorsunuz sizde her seferinde, her zaman ki gibi yine ekmeği akp yiyor boş yerlerden adamların üstüne gittikleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

tkpye bir garezim yok. ama malesef tkpnin sunduğu şeyleri halka, hele de bizim halka pazarlayamazsınız. anca genel olarak dünya genelinde bir akım olması lazım, öyle bisürü komün ülke refaha erecek, öte yandan kapital akım inceden altını oymayacak falan. olamadı böyle, zaten örneği var.

kaldı ki senelerce bizim ülkeye gomünüs = kafir olarak lanse edildi.

aramızdaki tkpli arkadaşları tenzih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

dokunulmazlıkları kaldırmak hiçbirinin işine gelmiyor.

2002'de a partisi söyler

2005'de b partisi

esasında chp dokunulmazlıkları kaldırmak istiyor.
ama akp engelliyor.

sonra da akp çıkıp diyor ki: "chp teklif getirmedi o yüzden yapmadık" vs vs
yapmak için chp'nin teklif getirmesini bekliyorlar yani, ama iktidar?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben inanmıyorum dokunulmazlıkları kaldıracak bi parti çıkacağına. Parti içinde huzursuzluk olur hiçbirşey olmasa bile, biliyoruz vekillerin falan ne kafada olduğunu.

Chp zaten güven konusunda zerre pozitif görüş oluşturmayan bi parti bende, kaldı ki sözkonusu dokunulmazlık olunca ektra güvensizlik, diğer partiler dahil.

Türkiye cumhuriyetinde insanların meclise girmek için birbirini yemesine sebep olan 2 ana etmen var;

1. Dokunulmazlıklar.
2. Mayış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...