Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

absolut, soru o zaten niye 1 milyon kişi vah vah diyor bu insanlar için. olayın trolle falan alakası yok kendinizce çıkarımlar yapmayın.

1 milyon kişi vahlarken kaç tanesi yakın denilebilecek seviyede tanıyor ki bu insanları?

belki bu kadın tv de şirin gözükürken dışarıda tam bir gıcıktı? belki hiç sevmeyecektiniz gördüğünüz konuştuğunuzda?
Sosyal ağlarda paylaş

üzülmek var üzülmek var.bu üzülmek kelimelere dökülür ama gerçekten üzülen yoktur.azdır yani.fanclub üyesi belki.

şahsen anam değil babam değil.niye üzüleyim.ölüme sevinilmez tabiki.

defne joyun ölümüne çok üzüldüm.

bunu yazabilirim.ama hissediyor muyum.hayır.

bir insan için üzülmek için en azından tanımam lazım.söylediği şarkı yarıştıgı program onun için üzülmem için yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

yahu üzülmenin de derecesi vardır. buraya yazanların belki yarısından fazlası, genç yaşta, belki sempatikliğini filan seven ve çocuğu vs olması yüzünden üzülen insanlar. gidip de kimse "hayvanlar gibi üzülüyorum, napcam lan ben" dememis.

her üzüntüyü birbiri ile karşılaştırmayın. bu tip durumlardaki üzüntü gerçekten fan değilsen en fazla 2-3 gün "hadi ya, yazık olmuş" tarzında geçer gider.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

absolut, soru o zaten niye 1 milyon kişi vah vah diyor bu insanlar için. olayın trolle falan alakası yok kendinizce çıkarımlar yapmayın.

1 milyon kişi vahlarken kaç tanesi yakın denilebilecek seviyede tanıyor ki bu insanları?

belki bu kadın tv de şirin gözükürken dışarıda tam bir gıcıktı? belki hiç sevmeyecektiniz gördüğünüz konuştuğunuzda?

Cevaplayayım; kişisel olarak tanımamasına karşın, çoğu insan, bir yakınını yitirmiş gibi üzülüyor ardından (bunlardan biri de benim). Bu da onun gösteri dünyasındaki işini ne kadar iyi yaptığının göstergesi. Oyunculuğuyla fazla olmasa bile, TV dünyasında ''show' olarak tanımlanan işlerindeki yeteneği, mizah gücü, keskin zekası, doğallığı, içtenliği, v.s. ile Türkiye'deki pek çok insanın gönlünü fethettiği, yani işini iyi, düzgün, doğru dürüst yaptığı anlaşılıyor. Gerçek hayattaki kişilik ve ilişkilerinin nasıl olduğunun fazlaca önemi yok bu durumda, ki pek çok kişi gibi ben de, özel yaşamında da, çok tatlı, insanın yaşamına yaşam katan, çevresine ışık saçan bir kişiliğe sahip olduğuna yürekten inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Prensip olarak türk tvsinde bir şey dinlemiyor, kendini kanıtlayan 2-3 sanatçı hariç müzikte dinlemiyorum, hani onda dolayı bir kaç sene önce daha nispeten çocukken dizide 2-3 görmüşlüğüm dışında şu hatunla pek bir gönül bağım yok.

hani açıkçası insanların yakınları olmayan birine nasıl "ay çok üzüldüm" dediklerinide anlayamıyorum, bana yapay geliyor.

öte yandan şuraya gelip "ya niye üzülüyorsunuz rö re rö" diye uzatan adamları (daha ziyade gremli-troll) kırmalarını yapayında ötesinde mal buluyorum.

haters gonan hate mantığıyla yaşayıp gidiyorsunuz, ister cidden hissetsin isterse düz yazsın batan bir şey mi var size anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...