Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ne kadar tatlı, zeki, eğlenceli, isminin ne çok yakıştığı, seveni-takdir edeni ne çok olan bir kızdı, çok üzüldüm. Sevenlerine, yakınlarına sabır diliyorum. Çalkantılı bir çocukluk ve ergenliğin ardından, yaşama işiyle tutunup, gösteri dünyasının en başarılı insanlarından biri olmayı başarmıştı.

En çok ta çocuğu adına üzüldüm. Kendisini o kadar çok eğlendiren birisini bir daha görememek, duyumsayamamak, kim bilir ne denli etkileyecektir bebeciği. Çok sevgili Defne Joy Foster, ben dahil çok kişinin yaşamını renklendirdiğin, neş'e kattığın için teşekkürler. Keşke bunu daha uzun yıllar yapabilseydin. Hep sevgi ile anımsayacağım, anımsadıkça gülümseyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi.. daha 40 dakika önce mi ne göztepe karakolundaydım.. hani başka bir iş için gitmiştim de muhabir arkadaşıma rastladım (olgay orçıun korkut ntv den) "hayırdır?" dedim "defne joy foster için geldim" dedi laflşadık çok kısaca keza öteki tarfda haber için bilgi almaya çalışıyordu dedim hayıtdır magazin haberi olmasa gerek dedim keza adam son bir kaç yıldır ciddi ahberlere veriyorlar adli bir durum herhalde demmiştim ama bu akşlıma gelmemişti.. oha adam ondan çökmüş gibiydi ben de yorgunluktan fln sandım

allah ragmet eylesin resmen bizim kaybımız oldu şu
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ölüm dert değil de ölmeden önce bilgisini falan çalma imkanı olsa keşke.

ziyan oluyor ölünce. çabuk çürüyen aptal beyin ve sersem nöronlar!

said:

Walter cites Jules Verne to Peter, who doesn't buy the Verne-posited "last image seen by a dead person can be recreated" theory. Walter thinks the fact she was given a muscle relaxer means the electrical impulse of the last image she saw might be stuck on her optic nerve. But they need a fancy-sounding machine to translate it into image.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Altan'ın burada rahatsızlanan ve burnundan kan gelen Foster için dışarı çıkarak, yakındaki bir klinikte doktor aradığı ancak bulamadığı, daireye geri döndüğünde de Foster'ı baygın halde bulduğu öğrenildi.

Burundan kan gelmesi hmm. Astım krizlerinde var mı bu ? Daha çok kok... etkisi değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...