Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Canlı Canlı 2 Kez Hatun Kaldırma Seyrettim, Çok İlginçti

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Şimdi kürtçe ayrı bir dil.Bir kürt ü bir alman gibi ele alırsak eğer ; o kızlar iki almanla konuşuyor olacaktı.Almanlardan biri arkadaşına almanac çeviri yapıyor olacaktı ve türkçeleri pek iyi olmayacaktı.Aksanlı konuşacaklardı yani.

Kızların hitap ettiği kesim.Yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Şimdi kürtçe ayrı bir dil.Bir kürt ü bir alman gibi ele alırsak eğer ; o kızlar iki almanla konuşuyor olacaktı.Almanlardan biri arkadaşına almanac çeviri yapıyor olacaktı ve türkçeleri pek iyi olmayacaktı.Aksanlı konuşacaklardı yani.

Ben şu an genel olarak geçerli diyebileceğimiz şeyler üzerine bir şeyler anlatıyorum.

Hiçbir sağlam hatun, kürt aksanlı bir herifi arzulamaz. Gördünüz mü hiç? Budur yani. Nokta. Alman olsaydı, verirdi direkt, o başka. Zaten Alman'a yazsalar buraya yazmam mesela, onu normal karşılarım.

O insan değil mi? Hak etmiyor mu yani? Bu değil olay... Anlatıyorum ama anlamıyorsun, anlamamakta ısrar ediyorsun.

"roket adam" said:

"Yüz vermemek diye bir şey yok yani, herhangi biriyle iletişim kurmaya bile gayret göstermedim şu ana kadar, o kadar söyliyim."

Olumsuz sonuçlar almaktan korktuğun için denemedin bile ve bununla övüyorsun.
AÖF ortamını bilmiyorsun. Yok abi, olsa ben arıyorum hatun :D 6 aydır boştayım bazı sebeplerden ötürü ve şu an tekrar arayışlarda olmama rağmen yok yani. Korkmak falan... Nedir ki yani, abartmayın o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Leadman said:

Akhlaur said:

Ben şu an genel olarak geçerli diyebileceğimiz şeyler üzerine bir şeyler anlatıyorum.

Hiçbir sağlam hatun, kürt aksanlı bir herifi arzulamaz. Gördünüz mü hiç? Budur yani. Nokta. Alman olsaydı, verirdi direkt, o başka. Zaten Alman'a yazsalar buraya yazmam mesela, onu normal karşılarım.

O insan değil mi? Hak etmiyor mu yani? Bu değil olay... Anlatıyorum ama anlamıyorsun, anlamamakta ısrar ediyorsun.

"roket adam" said:

"Yüz vermemek diye bir şey yok yani, herhangi biriyle iletişim kurmaya bile gayret göstermedim şu ana kadar, o kadar söyliyim."

Olumsuz sonuçlar almaktan korktuğun için denemedin bile ve bununla övüyorsun.
AÖF ortamını bilmiyorsun. Yok abi, olsa ben arıyorum hatun :D 6 aydır boştayım bazı sebeplerden ötürü ve şu an tekrar arayışlarda olmama rağmen yok yani. Korkmak falan... Nedir ki yani, abartmayın o kadar.

Ben anladım.

Neden arzulamaz diyorsun diye olayı irdeliyorum aslında.Ancak senin düşündüğün gibi düşünen bayanlar arzulamaz.Onun dışında normal bir erkek.Kadınların çeşitleri olduğu gibi erkeğinde çeşitleri var.Kültürlü eğitimli bir kürtü sen aksanından dolayı bile dağdan inme sanabilirsin.

Ayrıca bakıyorlarmış görüldüğü üzere.Benim açıklamalarıma bile gerek yok aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iki saattir niye arzulamasın hiçbir farkı yok diye anlatmaya çalışıyorum o insan değil mi diye mi anladın.Senin gibi düşünen kadınlar arzulamaz evet ama senden daha açık görüşlü olanlar için normal bir erkek.Aksanlı konuşan bir yabancı bile olabilir.

Ayrıca fantezi diye birşey de var abi.Her kadın aynı tip erkekten hoşlanmıyor antalya da bol bol gördüğümüz üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani sırf kürt olmak da değil olay. Mesela ben bir hatun görürüm, derim "bu beni aşar", başka bir hatun görürüm "bu ne lan, ben bununla sevişmem". Öyle bir şey yani. Arz talep meselesi, davul bile dengi dengine. Arada çok uçurum hiç bir zaman olmaz. Benim görüşüm burada olduğu yönünde olduğu için garibime gitti ve yazdım.

Derin olarak düşünerek yazılmış bir yazı değil zaten, eğlencesine yazılmış bir yazıydı ve zaten ilk olarak herkes öyle algıladı; bir anda kürt ırk bilmem ne çıktı.

Neyse...

Bir de AÖF okuyan ve yan tarafımda genel matematik dersinin ikinci dersinde (Venn şemasını işliyorduk) not tutan aptal sarışın tarzda bir hatundan, pek de açık görüşlü olmasını bekleyemiyorum ben, senin söylediğin kadar ilişkilere geniş bakabilmesi ise baya ütopik bence. O yüzden de yadırgamış olabilirim tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de kızlara nasıl açılırım falan gibi bir yardım şeyi istemiyorum farkettiyseniz. Ayrıca ben bu kafayla neler neler yapıyorum bir bilseniz, ahah. :D

19 yaşındayım. Nefes alsın yeter mantığıyla takılmadığım için her günüm başka biriyle geçmiyor elbette. Daha önce de belirtmiştim, mesela ben yılda sadece 4 kişiden hoşlanıyorum, istatistiğini yaptım ve durum böyle. Hoşlanmadığım hatuna da kesinlikle yazmamak gibi bir olayım var, o yüzden ya hoşlanacağım ya da hiç olmayacak; olay budur. Şu ana kadar yazıp da çıkamadığım tek hatun var, o da kendisinden 10 yaş büyük biriyle sevişiyor şu an, evet onu tercih etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...