Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 yaş yasağı başlamıştır sultanım

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Yandaş içki şişeleri sahte çıktı!

Yandaş kurumun seçim kampanyası amaçlı dağıttığı alkol sahte çıktı.Dün Paticik Partinin mitinginde dağıtılan içkileri içen vatandaşlar akşam saatleri rahatsızlanmaya başlayınca hastanelere akın etti.Bir çok vatandaşımızın kör olmasıyla sonuçlanan olay sonucu PP yetkilileri ilerliyen saatler hastanede seçmenlerini ziyarete gitti.Yetkililer ziyareti sırasında elle gösterip pis fakirler diye dalga geçmesi seçmenleri kızdırdı.Nedankoya yük oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

jelibon ve votka satışlarında patlamaya neden olacak tarifimi açıklıyorum o zaman.

bi kabın içinde (plastik olmazsa iyi olur) jelibonları atın, üstüne 1-2 parmak geçecek kadar votka döküp dolaba atın. jelibonlar votkayı emsin, masum çocuk edasıyla istediğiniz yerde kafayı çekin.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

jelibon ve votka satışlarında patlamaya neden olacak tarifimi açıklıyorum o zaman.

bi kabın içinde (plastik olmazsa iyi olur) jelibonları atın, üstüne 1-2 parmak geçecek kadar votka döküp dolaba atın. jelibonlar votkayı emsin, masum çocuk edasıyla istediğiniz yerde kafayı çekin.

üzgünüm ama şöyle bir şey var

Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ama hakkaten sigara ve alkol dağıtsan seçim için,seçildikten sorada düzenli dağıtıcam yalanıyla iyi adam kandırılır

geyiği güzel de max %3 alırsın.. o da max yani.. akşam pazarı hem de sana bi güzellik olsunç

şaka bi yana akp milletin var olduğunu sandığı halk ile gerçekten olan halkın farkında olduğu için daima kazanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Floridsdorf said:

20 ile 21 arasında ne fark var ?

20 ile 21 arasında ne fark var ?
19 ile 20 arasında ne fark var ?
18 ile 19 arasında ne fark var ?
17 ile 18 arasında ne fark var ?
16 ile 17 arasında ne fark var ?
15 ile 16 arasında ne fark var ?
14 ile 15 arasında ne fark var ?
.
..
...
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

iyi olmuş yasak, ergenler festivalleri doldurmıcak artık.

Sırf şundan dolayı desteklenmesi lazım bence. Ki ben de 24'ü geçmedim, ben de giremem böyle birşey olduğunda ama yine de destekliyorum.

İnsanlar bazen haftanın yorgunluğunu atmaya, ne bileyim arada bir eğlenmeye, kafa dağıtmaya falan gidiyorlar arkadaşlarıyla, sevgilisiyle vs vs. Alkolü ağzıyla içmeyi bilmeyen, bir de yaşı tam oturmamış tipler içeride salak sulak hareketler yapıyor, sonra geriliyor insan. Eğlenmeye gidiyorsun ama 2 tane zırtapozun aptal hareketlerinden rahatsız olup bok gibi gece geçirebiliyorsun eğlenmeye gittiğin yerde.

Tabi 24 yaşın üzerindeki herkes alkol almayı biliyor diyemeyiz, ama en azından beynin ve kişiliğin gelişimini 25 yaşında tamamladıklarını düşünürsek 24 ve üzerinin bu işleri yapma ihtimali daha azalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma genellemeler yapmışsınız, yok veletler giremez vs gibi...24 yaşından küçük herkes mi sapıtıyor, bunun çözümü içki alımını engellemek mi...Mesela İsveç'te gece klüpleri belli yaşlara göre ayrılmıştır, bazı klüpler atıyorum 23+ ister bazıları 21+ bazıları 18+ isterlerler...Düşününce gayet mantıklı, sen daha sakin kafayla takılmak istiyorsan daha büyüklerin gittikleri mekanlara gidersin olur biter...Atıyorum Çarşamba günleri 18+ olur ama Cumartesi 24+ olur aynı mekan...
Konserler ve diğer şeyler içinse 24+ zaten saçmalık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...