Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

monday night combat

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Ben deniyorum, sağolsun bone bana guest pass yollamış. Dün saatlerce oynadım yükledikten sonra. Oldukça eğlenceli alıştıktan sonra. CoD'tan daha güzel sfsd.

TF2'ye stil olarak çok benziyor. Zaten Valve ikisini birlikte promote ediyor.

Oyunun yapısıda resmen DOTA. sürekli elemanlar spawn oluyor base'te, ve karşı base girmeye çalışıyor, sende push'luyorsun.

5 tane sınıf var farklı, hepsinin 3 tane "büyüsü" var, ve 4 kategoride upgrade'leri var. Creep temizledikçe para kazanıyorsun onları upgrade ediyorsun. Aynı zamanda 4 çeşit Tower dikebiliyorsun üssün girişlerine, hepsinin 3'er upgrade'i var.

Ben alıcam oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yani ciddi bi şekilde dotayı 3rd persona getirirlerse aylık ücret bile öderim ona ama bu şekilde değil ya. çok eğlenceli olabilir tamam ama bayıla bayıla oynadığım team fortress 2'den bile soğuttular bu item mevzusu ayağına, şimdi aynı sistemle çatır çatır oyun çıkarıyorlar. uzakdoğu mmo'larına döndü iyice, tek motorla 200 tane mmo yapma işi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiye ediyorum mutlaka alın.
15 dolar bişi zaten, değer.
25-30 dolar olsa değmezdi, ama 15 dolara değiyor.

oyun dota+ut3+tf2 gibi olmuş. enteresan bişi.
sakin sakin oynayıp taktiksel gittiğiniz de oluyor, ama bazı zamanlarda da bir anda deli gibi çevrenize ateş etmeye başlıyorsunuz.

mesela ninja gibi hoplayıp duran assassinler var, bir anda arkanızda bitiyor ve şak diye aklınızı alıyor.
tabii şu assaultçu zencilerin charge özelliği bu assassinleri çerez niyetine yemenizi sağlıyor. yine de sıcak çatışmalarda bir anda arkanızda biten assassinlerden kurtulamıyorsunuz.
assassinler her classı şakır şukur kesiyor, bu yüzden herkes onu seçiyor.
tank ve miniguncı adam da güçlü aslında ama assassin kadar değil.
oyunun ilerleyen zamanlarında tank ve miniguncı yavaş yavaş güçlenmeye başlıyor. tank ile vurkaç yapacaksınız, canı hızlı doluyor. ancak elindeki welder benzeri alet yüzünden rakiplere charge edip yakından vurmanız lazım, uzaktan bir işe yaramıyorlar.
miniguncı adamlar geniş savaşlarda oyunun dengesini değiştirebiliyor, bir de çift miniguna geçtiğiniz zaman önünüzde kimse duramıyor (şu kocaman jackbot mudur nedir onlar dahil).

ama sniperı bir türlü kullanmayı beceremedim. çok zayıf kalmış o. normalde uzaktan çalışacak bir karakter ama "uzak" diye bir şey yok bu oyunda. önünüzü hep bir engel, duvar, vs kapatıyor. diyelim ki güzel bir pozisyon bulup orda pusmak istediniz, bu sefer de assassinler rahat vermiyor. yakın mesafeden scopela vurmak da pek mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda kazandığınız para ile custom class unlock edebiliyorsunuz 1 gold 1 silver 1 bronze endorsement seçebiliyorsunuz (istediğiniz kadar oynayabilirsiniz bununla 1 kere seçiyom kalıyo değil)

Endorsement LAR :
http://mondaynightcombat.wikia.com/wiki/Endorsements

Sniper dışında istediğiniz classı oynayın ama mutlaka gold armor olsun assasinin facegrapple ından kurtulmanızı sağlıyor

Küçük bir tip zıplarken grapple yemiyorsunuz :) bunnyhop.

Türkiyeden server bulmak zor olur diye korkuyodum xkafe açmış bile bir server ayrıca 70-80 pingede dolu server var bol bol
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ama sniperı bir türlü kullanmayı beceremedim. çok zayıf kalmış o. normalde uzaktan çalışacak bir karakter ama "uzak" diye bir şey yok bu oyunda. önünüzü hep bir engel, duvar, vs kapatıyor. diyelim ki güzel bir pozisyon bulup orda pusmak istediniz, bu sefer de assassinler rahat vermiyor. yakın mesafeden scopela vurmak da pek mümkün değil.

Sniperın freeze trapi lvl 3 olunca hem 3 tane atabiliyorsun hemde dondurmakla kalmıyor donanın bütün cooldownlarını başlatıyor yani assasin o trapa girerse smg ile rahat rahat öldürürsün birde assasinle savaşırken smg nin sağ cliği grapple unutma derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
port forward yapmadım ben.

bazen valve oyunlarında steam serverına bağlanamıyor ve serverları listelemiyor.
belki öyle bir durumdur seninkisi de (mnc valve oyunu değil ama)

ya da ayarları kurcala, belki server filterlarda herşeyi deaktif etmişsindir, server sonuçları çıkmıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...