Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babam ve FW

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Asıl eğence şimdi başlıyor.

ACİL UYARI:

ü BURAK U. kod adlı bir hacker rekor denemesi için tüm Türkiye' de ki kullanıcıların adreslerini imha edeceğini söylüyor
ü Ve yapıyor onun için sakın listenize ''REA '' adlı bir msn adresi kabul etme artı tüm listendekileri uyar çünkü listenden biri kabul ederse sen de hacklenirsin.
ü Bir çok tanıdık kişinin adresleri hacklenmiş ben listemdeki herkese gönderiyorum.
AYRICA;
Ø MiCROSOFT VE NORTON SON DERECE TEHLİKELİ BİR VİRÜS KEŞFETTİLER .
Ø ŞİMDİLİK ONU ZARARSIZHALE GETİREBİLECEK BİR PROGRAM YOK.
Ø BU ViRUS 'MATRiX' E HOS GELDiNiZ'ADI ALTINDA BiR PPS iLE GELiYOR .
Ø AÇTIGINIZ TAKDiRDE , 10 SANiYELiK BiR ÇİZGİ FİLMDEN SONRA 'HARD DiSKiNiZ BiTTi' DiYE BiR YAZI CIKIYOR VE ARTIK ÇOK GEÇ!.
Ø HARD DİSKİNİZ COKTUGU GİBİ , ADRES DEFTERİNİZ DE YOLLAYANIN ELİNE GEÇiYOR ,
Ø VE SİZİN İSMİNİZLE VIRÜS YAYIL MAYA DEVAM EDİYOR.
Ø BUNU ENGELLEMEK iÇiN ' LÜTFEN ' E-MAiL ' i ARKADAŞLAINIZA YOLLAYIN .
Ø BU VİRÜSÜN ADI : NWiN 27 VE FRANSIZ BiR HACKER TARAFINDANYAZILDI AMAN DİKKAT!!!!!,
'MATRİXE HOŞ GELDİNİZ YAZAN MAİLİ AÇMAYIN!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi bıktım babamın mailbox'ımı trollemesinden. ne zaman açsam çılgınca FWFWFWFWFWFW bir sürü mail.

rezalete bak, atma baba istemiyorum diyorum AMAÇOKGÜZELŞEYLERVAROKUBAK diyor adam. kırmak da istemiyorum, çok zor durumdayım :(:(

benim de anam facebookta ve o news feed bölümünü bildiğin trollüyor. bi açıyorum facebooku, anamın 3 saat boyunca durmamaksızın sürmüş paylaşımları. insan her gördüğünü share eder mi arkadaş ya.

ama seninki benden betermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

spam olayından babam nefret eder. mail hesaplarını çok temiz kullanır. evde değilse hemen cepten girer bakar.

içinde bulundukları kuşağa göre acaip teknolojik bi ailem var diyebilrim.
yine de iş için mail atarken her bi şeye dikkat eden babam bana mail atarken hiç subject koymaz! hep no subject gelir onlar! bir de rar'layacaksa dosyayı falan adı hep NEW.rar'dır
sonra ara ki bulasın.
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzelmiş abi... benim babamın çevresi kötü ondan böyle. alır bilgisayarını BİR MAILLERİME BAKAYIM der, o inbox'ı görmeyin yani, spam üzerine spam. hepsini üşenmeden okur, ayırır ilgilendiklerini spamlemeye devam eder. kim öğrettiyse adama bunu allah belasını versin yani, abimle konuştuk geçen o da ha ben de okudum çok iyiymiş gerçekten diyorum diyo ahahauaha
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

sipeyskeyk said:

Abi bıktım babamın mailbox'ımı trollemesinden. ne zaman açsam çılgınca FWFWFWFWFWFW bir sürü mail.

rezalete bak, atma baba istemiyorum diyorum AMAÇOKGÜZELŞEYLERVAROKUBAK diyor adam. kırmak da istemiyorum, çok zor durumdayım :(:(

benim de anam facebookta ve o news feed bölümünü bildiğin trollüyor. bi açıyorum facebooku, anamın 3 saat boyunca durmamaksızın sürmüş paylaşımları. insan her gördüğünü share eder mi arkadaş ya.

ama seninki benden betermiş.

facebook aç bize diyorlar 1-2 senedir allahtan ondan yırttım, geçti hevesleri. Kuzenlerim halama açtılar, sonuçlar yıkıcı. asdjaslasd
Sosyal ağlarda paylaş

muhahaha dasaa kardesmiyiz babacan ;)

bizimkisi ben askerdeyken 40 indan sonra kullanmaya basladi pc i..
ingilizcesi falan yok.. hayatta bisey forwardlamaz gercek mi degilmi diye binde bir hoax fw eder, komik paylasim falan hayatta gondermez..

guvenlikci oldugumu bildiginden konuyla ilgili cogu safsataya inanmaz ama hani endise edecek kadar iyise gonderilen onu bi fw eder o kadar..

surekli temizler mail box ini.. ama capslock kullanir :D vazgecirene kadar anam agladi ;) artik kullanmio gerci..

sonra gecen aylarda facebook u kesvetti, cevresi baya genistir genel yonetmenlik yapmistir zamaninda baskanlik falan 2000 e yakin arkadasi oldugu icin facebook dan gelen uyarilari cidden kendisine yapildigini zannedip, bunlar benim accountumu kapamaz dimi diye tirsmistir.. :D simdi uslu uslu sadece kendisini ekleyenleri kabul ediyor, 2000 i de gecmis olabilir simdilerde bilemiorum.. vs vs..

enteresan karakterler bunlar.. adam 55 dogumlu bu arada ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...