Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

120gb Playstation 3 Eurasia Garantili 499 TL kdv dahil!

tinu

Öne çıkan mesajlar

Beklediğimiz garanti bankası olayı ok. Açılış 31 ocak sabah saat 07:00 de, dh yüzünden moraliniz bozulmasın yaw sonucta aynı anda deneyeceksiniz alabilirsiniz, ayrıca tekrar ediyorum ps3 dışında da çok çok iyi fiyatlardan ürünler olacak,printer,notebook,media player , external disk vb. ürünler

bu kampanyada değilde diğer kampanyalarda patiye özel bir şeyler yapıcaz mutlaka patilere özel indirim kuponları gibi, tabi pati yönetimi izin verirse :)
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

Beklediğimiz garanti bankası olayı ok. Açılış 31 ocak sabah saat 07:00 de, dh yüzünden moraliniz bozulmasın yaw sonucta aynı anda deneyeceksiniz alabilirsiniz, ayrıca tekrar ediyorum ps3 dışında da çok çok iyi fiyatlardan ürünler olacak,printer,notebook,media player , external disk vb. ürünler

bu kampanyada değilde diğer kampanyalarda patiye özel bir şeyler yapıcaz mutlaka patilere özel indirim kuponları gibi, tabi pati yönetimi izin verirse :)

abi sen o zaman DH'de saat 8:00'da açılış var de. O 1 saatte de biz alırız. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

31'i iyidir. Finansbank yetişir mi peki?

bir ihtimal finans yetişebilir, iş bankası bir hafta gecikir en fazla,

24 ünde açmamamızın sebebi diğer 10 ürün,o ürünlerin de özel olması için çalışıyoruz o sebeble 31 ocak iyidir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben allıcaktım cidden, ucuz şekilde bulabileceğim bir yer arıyordum. yılbaşı zamanında vardı 550'ye falan migros'ta orda burda ama harcamalar aştı yılbaşı zamanı tabi.

Bugün bizim tanıdık bir PS3'cü dükkan var, sordum, konuyla oldukça ilgileniyordu sdfs. Zor ya böyle yerlerden bişey alabilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ttesports.com/index.aspx

Türkiye de yeni satışa sunulacak thermaltake esports ürünleri ps3 kampanyası ile beraber paket olarak özel fiyattan satılacak.

bu arada paticik e özel bir event olacak gibi :) yetkililere bir mesaj atıcam yarın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...