Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vodafona geçtim

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

iyi halt ettin önce bi sorsana
sms hakkınız bitmiştir diye mesaj atmadan 3 gün önce bitmiş sms hakkım 30 tl extra sms tutarım oldu
bir de faturada acaip şeyler var 0,02 tl İnternet yazıyor 15-20 tane var böyle
ben internete hayatta giren biri değilim telefondan ki telefonumun internet özelliği yok olay nedir anlamadım
ayrıca bir numara aramıştım kıbrısmış yurtdışı tarifesinden girmiş bana ne bir uyarı ne bişe ben de 533 lü hat arıyorum sanıyorum :S
Sosyal ağlarda paylaş

reddiye said:

ayrıca bir numara aramıştım kıbrısmış yurtdışı tarifesinden girmiş bana ne bir uyarı ne bişe ben de 533 lü hat arıyorum sanıyorum :S

niye uyarı versin yahu?
oldu olacak her numarayı aradığında önce "bak vodafone'u arıyorsun, emin misin? Y N" diye sorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

GERGE said:

cepnet de kullan. çok süfer bişi.

şunun için bırakmam vodafonu

bir dünya markası. (o beko muydu lan yoksa)

cepnet ney?

reddiye said:

iyi halt ettin önce bi sorsana
sms hakkınız bitmiştir diye mesaj atmadan 3 gün önce bitmiş sms hakkım 30 tl extra sms tutarım oldu
bir de faturada acaip şeyler var 0,02 tl İnternet yazıyor 15-20 tane var böyle
ben internete hayatta giren biri değilim telefondan ki telefonumun internet özelliği yok olay nedir anlamadım

sen külliyen yalan olmuşssun. şakamısın allsen ahuah yazık ya kıyamam.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

reddiye said:

niye uyarı versin yahu?
oldu olacak her numarayı aradığında önce "bak vodafone'u arıyorsun, emin misin? Y N" diye sorsun?

başka şebekeyi ararken bile başta bir uyarı sinyali veriyor
yurtdışında mı verilmesi saçma diosun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...