Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Favori intro ve endingleriniz

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

catanın introsu sux bence, wotlk veya vanilla desen tamamda, cata introsu, helek, blackwingi o kadar tipsiz yapmaları tam bir fail.

üstelik wow introları hani "savaşıcam ulen" tipinde gaza getirme introsu.

bunda direk,

"be what you will, you are destiny" diyerek, "direk tanrısın ne bok yersen ye" diyor.

bu arada introyu görünce tekrar dungeon keeper yükleyesim geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Intro veya ending de değilde, oyun tarihinde (Tassadarın Kerrigana, ve Kerriganın daha sonra SC alemindeki hemen her main karaktere) attığı ayardan sonraki en favori ayar sahnesi.

Legacy of Kain icin agır spoiler içerir.

You DARE imagine what I think?

Tam Kain'e yaraşır derecede egoist bir laf, bu lafı tüm LoK tarihi boyuncaki zekası, manipülasyonları ve gücüyle destekleyebilmesi su lafı apayrı kılıyor gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

http://www.youtube.com/watch?v=Y0NRwWFnoX8

Monkey island serisi en sevdiğim oyunlardır ve curse of mi içlerinde en sevdiğimdir. Ama introyu şimdiye kadar hiç izlemediğimi farkettim ya. Her girişte o lucas resmi çıkınca esc'ye basıyomuşum demek ki :) İzleyince bütün oyun tekrar gözümde canlandı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya o başta sadece lucas haritası gözüktüğü için devamında hikaye anlatımı olucağını anlamamışım heralde, gerçi o zamanlar ingilizce çok iyi olmadığı için diyalogları da tam anlamıyodum tabi :D Özellikle deniz atışmalarında hepsini deneye deneye ezberlemiştim ya. Defter alıp yanıma yazıyodum hangi soruya hangi cevap verilir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...