Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archaeology

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

bu troll rare'i çıkmicak net. commonlardan 3 tanesinden 5-6 tane yapmışım diğerlerinden hep 2-3 tane var. kafayı sıyırıcam çoktan 525 oldu skill.

ayrıca bu dwarf rare'i var ya bitane. ya ben anlamadım yada gelmiş geçmiş en gerizekalı item olabilir.

inkeeper's daughter mı ne. abi mantıken 2 tane hs oluyo. ama ikisi aynı cooldownı paylaşıyo. e ne anladım ondan ben o zaman.

Hs'de bassan onu'da bassan ikiside 30 dakikalık cd'ye giriyo. e biyerime mi sokayım napayım öle itemı ben.
Sosyal ağlarda paylaş

ya vicious gladiator's bonegrinder bunu alabilirim haftaya çarşamba.

elimde bu var allahınbelası.

bonegrinder'ı aldıktan sonra düşerse oturur ağlarım 3 haftalık conquest point gitti diye.

ya inanıcam şu anda düşeceğine swordun ve o sırada işte deadmines'dan mı ne bi 346 düşüyo onu kullanıcam bi müddet ama conquest pointle offset almaya başlıcam.

veya bonegrinder alıp honour farma devam offset sonra gelicek.

ne bok yicemi şaşırdım
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bu troll rare'i çıkmicak net. commonlardan 3 tanesinden 5-6 tane yapmışım diğerlerinden hep 2-3 tane var. kafayı sıyırıcam çoktan 525 oldu skill.

ayrıca bu dwarf rare'i var ya bitane. ya ben anlamadım yada gelmiş geçmiş en gerizekalı item olabilir.

inkeeper's daughter mı ne. abi mantıken 2 tane hs oluyo. ama ikisi aynı cooldownı paylaşıyo. e ne anladım ondan ben o zaman.

Hs'de bassan onu'da bassan ikiside 30 dakikalık cd'ye giriyo. e biyerime mi sokayım napayım öle itemı ben.

hahahahah mutsuzluk
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Aslında bence işe yarar gibi, en azından farklı iki yeri işaretler ve hızlı ulaşım sağlarım varsın 30 dakika olsun CD
Sosyal ağlarda paylaş

ben kasmaya başladıktan 2 gün sonra 525 oldum.asıl amacım dwarf epic staffı almak.bunu almaya çalışırken nerdeyse azeroth ve kalimdordaki bütün ırkların rarelarını tek tek topladım.epic sword dahil.ama gelin görünki 5 gündür günde 10-12 saat farm yapmama rağmen düşmüyor lanet staff :S uykularım kaçıyor,tiksindim artık archeologyden.el insaf be blizzard belim bile tutuldu kaç gündür çin farmı yapmaktan.bu emeğe epic staffı çok mu görüyorsun.
dwarfların toplam 4 rare itemı var,3 üne sahibim tek staff eksik.acaba bi yerde bir hatam mı var ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...