Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archaeology

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Pffff bitmez bu çile daha 30 olmus dwarf solve sayısı millet 110dan evvel cıkaramamış henuz staffı pffffffff

abso abi o dwarf staffina urascana 2 tane raid war guiltte birinden rica et dusen stafflardan birini sana versin boe olan
15 tane dark staff of mending dustu su ana kadar yane
yane mount guzel bide zinrokh oda sirf tipi icin
gerisi gereksiz
Sosyal ağlarda paylaş

Artık batıl inanç gibi şeylere kafayı takmaya başladım, 250 tol'vir solve a yaklaştı, düşmüyor hiç bir şey..
Kalimdor dan başka bir kıtaya daha kazma vurmuşluğum yok, bunla alakalı olabilirmi acaba? gidip birer tane solve yapsammı her kıtada falan? Gördüğüm en şanssız adam 219. solve da almış mountu..
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl ya bizde BOE staff varda benim neden haberim yok hemen yetkilerimi kötüye kullanıp alayım bi tane kendime. Benden iyisinimi bulacaklar vermek için. :P
BonePART said:

Absolut said:

Pffff bitmez bu çile daha 30 olmus dwarf solve sayısı millet 110dan evvel cıkaramamış henuz staffı pffffffff

abso abi o dwarf staffina urascana 2 tane raid war guiltte birinden rica et dusen stafflardan birini sana versin boe olan
15 tane dark staff of mending dustu su ana kadar yane
yane mount guzel bide zinrokh oda sirf tipi icin
gerisi gereksiz

...............2H 1H+OH
Level ..........359 346
Intell ..........341 298
Stamina .......512 446
Spirit ..........228
Mastery .......228
Critical...................98
Haste rating............178
Hit rating..............112
Spellpow..........1,955 1,729
Pek yararlı olmuyor bana o 2H ya tüh

Bu ne ya insert table istiyorum foruma ayarlayana kadar delircem ki ayarlayamadan bıktım columnları.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...