Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Deacon said:

Cok ciddi bir sekilde soruyorum. Begenenler neyi begendiler tam olarak anlatabilirler mi? Benim kesfedemedigim, goremedigim seyler var ki bu kadar insan begeniyor yani. Bir anlatin da ben de keyif aliyim su oyundan ya.

frp ve rpg öğeleri güzel bir harita ve hikayeyle çok güzel sunulmuş, craftıdır, dragonudur, şehirleri npcleriyle etkileşimidir vs çok iyi. ama teknik olarak çoooook kötü bir oyun bence.

şu oyun yapısı ne bileyim bir dragon age ui'si ile olsa çok daha başarılı olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Cok ciddi bir sekilde soruyorum. Begenenler neyi begendiler tam olarak anlatabilirler mi? Benim kesfedemedigim, goremedigim seyler var ki bu kadar insan begeniyor yani. Bir anlatin da ben de keyif aliyim su oyundan ya.

Free roam, gayet başarılı. Ambiansı sevdim, özellikle karlı bölümlerde. Bir de son olarak bu yoklukta, düzgün grafiklerle karakter geliştirebilinen oyun olmasını sevdim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

-bazı questler azcık güzel
-bazı combatlar güzel
-atmosfer bayaa güzel
-30x vurunca asassino diye bağırmak güzel
-dual wield büyü ben sevdim baya.minigun gibi lightning atılıyor,öte yandan dartü sidiyosü gibi lightning de atılıyor.ne bileyim güzel ya
-at vs at combatı güzel
-mamut vs at güzel
-sarayda guardlardan kaçarken upuzun yemek masasının üstünde kap kacağı devire devire asasino diye bağırmak güzel.
-e oyunun bütün olayı open world zaten güzel
-mamut vs ejderha görmedim daha da,olursa direk game of the year
-assasino kardeşliğinin wedding görevi fena değil.onun dışında meh
-random encounterlar da fena değil.yok ya bok gibi aslında
-alchemyden potion bulunca assasino diye bağırmak güzel
-ejdere dağdan atlayıp assasino deniycem az sonra.olursa o da güzel.olmazsa da napalım

ha benim beklentim inanılmaz düşük oyundan.ondan güzel geliyor.ama kotor veya bg2 varken yüzüne bakmam bunun.git oyna onları.bg2 oynamasan da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

oynarken keyif almadiysan, biz anlatinca nasil alican.

Henuz yapmadigim, denemedigim bir sey vardir belki. Oyle bir sey soylerler, denerim ve keyif alirim ihtimali.

Taylan sen de sirf stealth ve bs var diye keyif almissin oynundan. Sidious gibi lightning dedi fds. Bu arada npc'lerle etkilesim guzel denmis, kesinlikle farkli oyun oynuyoruz dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...