Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

block kasiyorum ben bi trainer ile, trainersiz eski oyunlarda 55-60 ile filan biterdi hep kendi halinde birakinca

oblivion kadar kolay diil ama exploit isi, kendime 1hp hasar veren buyu ile hp yi azaltip 1hp healliyan buyu ile cogaltarak skill fulledigimi hatirliyorum, UO modunda imperial cityde cast ederek zipliya ziplaya skill kasiodum, bikere misscast yapmistim yanliskla ve...

Sosyal ağlarda paylaş

Ranger thief gibi bir karakter yaptım şuan itibari ile 29 lvl Archery full tree/sneak full tree/one hand ilk perk/Light Armor ilk perk ..Biraz daha kasarsam Drizz gibi dul wielda koyucağım zevkine gerçi armoru seti bozdum çok güzel mask buldum 60 stam veriyor,crpyt adını unuttum ama girişinde imp yetkilisi var o bulmanızı istiyor heavyciler için güzel kask, birde fire wall atan staff düşürüyor son bossu söylemeyim tipi falan...

Neyse adept aşırı basit gelmeye başladı mastera geçtiğimden güzel bow ve dagger düşüren yer var mı varsa tam olarak nerede,bilgi verirseniz sevinirim.Bir türlü bow ve daggera denk gelmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

aynı itemlar değil mi ya, birinde handaki elfe gidiyosun diğerinde shrineda azura yolluyo, azurayla yaptım ben şu an inventorydeki azura's star ve demin bitane geyik ruhu aldım sonunda, başka item mi var darkstar diye?

evet abi, itemi azuraya cleanse ettirince normal soul gem oluyor, elfe goturursen, dark star oluyor. bunu en basta soledim zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...