Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ençarting bi işe yarıyor mu? Soulgem doldurmak zahmetli bi işe benziyor büyüsünü bul at sürekli gem ara satın al vs. 3-5 gudik ençant için uğraşmayalım şimdi?

Hayır bide smithingin aksine düşük skill lvlda resmen hiç bir işe yaramıyor. +15% 2hander damage veren steel bracer buldum gittim kırdım, benim yaptığım ençent %1 damage veriyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

enchanting her zaman op tes endgame'de ama azura's star lazım, burada nerede var bilmiyorum henüz. öte yandan kill başına %5 otomatik dolduran perk alınabilir.

epic imperial set (tu) (tu)

oh nihayet lejyoner rp'si yapabiliyorum 10 yıl aradan sonra. şimdi bir fort geri almaya gidiyoruz heh.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ençarting bi işe yarıyor mu? Soulgem doldurmak zahmetli bi işe benziyor büyüsünü bul at sürekli gem ara satın al vs. 3-5 gudik ençant için uğraşmayalım şimdi?

silahta binding/soultrap enchantı olcak ve soul gem olarak azure's star kullanmak lazım.

böylece hem vurup hem soulu alıp hemde silahı şarj edebilirsin nonstop ve extra gem satın almadan.

ben dwarwen bow of bindding buldum bi giant magarasından.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

enchanting her zaman op tes endgame'de ama azura's star lazım, burada nerede var bilmiyorum henüz. öte yandan kill başına %5 otomatik dolduran perk alınabilir.

epic imperial set (tu) (tu)

oh nihayet lejyoner rp'si yapabiliyorum 10 yıl aradan sonra. şimdi bir fort geri almaya gidiyoruz heh.

empire in bu sefer kotu adamlar oldugunu atlamadin dimi sam :p

septim line gg zaten, allahin dangozunu emperor yapmislar koskcoa NINE in talos unun banlanmasina okey vermis, ne yapiyim ben bole empirei

CRIMINAL SCUM
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

xunn said:

Abi vampirlik Oblivion'da da muhteşemdi.

Vampir takılın olum ne şifası.

Olayım da lydia'yı uyurken bi emeyim, unff unnf unfff

öldü hatun.

Ölümsüz mü sandın şapşal? Koruyacaksın. Beraber ejderha kestik şimdi, ejderhayla kapısırken RNG'den bir de Frost Saber fırladı, göklere büyü savururken agzımız yüzümüz dagıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

empire in bu sefer kotu adamlar oldugunu atlamadin dimi sam :p

septim line gg zaten, allahin dangozunu emperor yapmislar koskcoa NINE in talos unun banlanmasina okey vermis, ne yapiyim ben bole empirei

CRIMINAL SCUM

empire hep iyi hep iyi, zaten etraftakilerin ve faction liderlerinin konuşmalarını dinleyince anlıyorsun ki stormcloak tam pekaka. diğer nord'lara acımadan kafadan dalıyor direkt yanında durmazlarsa. başkentine gidiyorsun ırkçılık dizboyu, arognian ve dark elfleri köle diye kullanıyorlar. solitude'da tam medeniyet var. tiber septim tanrı olsun da kendisine tapacak insanlar olsun diye kurmadı ki koca imparatorluğu, bunun için iç savaş çıkaracak adamın osama ile apo arasında bir yeri var skalada.

dominyonu yenememişler işte, ne yapsınlar işte bir dahaki savaşa. durduk yerde olan birşey değil, kendileri de memnun değil durumdan hangisiyle konuştuysam. nord'lar kendileri söylüyor zaten "empire'a eskisinden çok ihtiyacımız var, dominyon silip süpürür bizi tek başımıza" diye.

her roma temalı dangalağın tarafına geçecek olsam new vegas'taki lejyonu parçalamazdım heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...