Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya bide shieldlarda durability yok bişi yok. vuruyosun vuruyosun adam da bekliyo blockta ölene kadar. şanslıysan araya finisher giriyo da az biraz erken bitiyo.

nord mage yapan kafamı..

bu arada elim boş diyelim.
spark büyüsünü dual wield yapıyorum. bi daha elime 1h silah almadan başka büyü koyamıyorum 2. ele. cambaz gibi onu seç onu bırak onu seç. :/
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler kötü. kaplamalar berbat. iksboksa sığdıralım diye rezil etmişler.
ui leş. bu kadar kullanışsız yapabilmek beceri.
vuruş hissi hala yok. havayı dövüyor gibi vuruyorsunuz. olmamış.
dragon fightlar çok fazla script.
crafting güzel. dungeonlar güzel.
scaling çok rahatsız etmiyor güzel.
seslerde sorun var düzeltemedim ben ara sıra uçuyor, cızırdıyor falan.

bir de aptal bir bug var yine. daha önce demirci yokken hacıladığım miğferi attım yere kasabanın ortasında yanlışlıkla. geri alınca guardlar saldırdı hırsız! diye DAS.
Sosyal ağlarda paylaş

valla belli yerlerde geliyolar ama o kadarda scriptlik bi tarafı yokmuş öyle, böyle saçmalamaz script olsa.

saçmaladığı yeri söyliyim... ejderhayı kesiyorum, hayatını kurtardıgım imperial legion grubu 'işimizi engelledin para ver yada geber' diyo..
anca 5-6 reloadda adamları bi taşın kenarına sıkıştırdım da öldürebildim

dragonla kapışıyoruz, kenardaki inek vs dragonun ilgisini çekiyo ben dragon peşinden koşuyorum :/

hiç olmamış ai.
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat uyuduktan sonra kalktım (tel çalınca beynimin içinde tema müziği çalmasından uyuyamadım heh) ve maratona devam. ama hemen önce 1-2 abartmanın cılkını çıkarmaya gol atalım, sonra uğraşamam heh:
Bone said:

oyunun grafikleri cidden iğrençmiş.
sanat takımı çalışmış belki ama teknik takımı tüm development stage boyunca yatmış uyumuş.

"xboxa sığdırcam" derken pc'de de oyunu 5-6 GB arasında tutmanın hiç bir izahatı yok üzgünüm.
texturelerin kalitesi çok düşük, ışıklandırma/gölgelendirme berbat.
bf3 bile 12 gb imiş ama şu skyrim'deki kadar geniş alanı yok.

ayrı ayrı çok fail var da şunu tekrar yazalım okumayan varmış hala, dragonaj 2/ me2'de bile doku kaplama dosyaları 1,5gb filan. 20gb'lik oyun yapınca 1080p şirket logoları, asansör loading videoları koyuyorlar, 10gb doku dosyası değil. şu düz mantıktan bir kurtulalım.
Kaede said:

oyunun grafikleri inanılmaz kötü
bütün ayarlar maksimumken bile biraz yaklaşınca bazı kaplamalar ps1 grafiği gibi.

uzaktan ps1 grafiği gibi olan level generator'lı oyuna ce pre-order o halde go go.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben takmıyorum artık grafikmiş benzerlikmiş çünkü evirip çevirip aynı yemeği satıyorlar...beklediğime değmedi oyunu ama %75 veriyorum oda thief sneak archery sevdiğimden.

Asıl sorum şu arrow craft edebiliyormuyuz ? gören eden var mı yoksa smithingde ilerlemek mi lazım çünkü wood falan topluyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

valla dreag, sen buyur anlat işine geldiği yerde "grafik mühim değil", işine geldiği yerde "grafiği beğenmedim, dolayısıyla oyun İVRAAAAANAÇÇÇ" diyen kişiye nasıl sav hazırlanır. cidden çok işime yarar öğrenirsem, sık gerekiyor. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...