Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

oyunun grafikleri cidden iğrençmiş.
sanat takımı çalışmış belki ama teknik takımı tüm development stage boyunca yatmış uyumuş.

"xboxa sığdırcam" derken pc'de de oyunu 5-6 GB arasında tutmanın hiç bir izahatı yok üzgünüm.
texturelerin kalitesi çok düşük, ışıklandırma/gölgelendirme berbat.
bf3 bile 12 gb imiş ama şu skyrim'deki kadar geniş alanı yok.

hayır madem pc'ye emülatör edeceklerdi, hiç çıkarmasalar da olurmuş.
menü tasarımı tek kelimeyle: bok.
illa bazı yerlerde mouse bazı yerlerde klavye kullanıyorsun. sırf mousela ya da sırf klavyeyle menüde gezmek mümkün değil, çünkü tamamen gamepad'e yönelik yapmışlar menü tasarımını.
bir rage bile bu kadar dandirik menü yapmamıştı arkadaş.

yani ellerinde arena, daggerfall, morrowind gibi potansiyeller varken niye gidip oblivion, skyrim gibi fail oyunlar çıkartıyorlar onu hiç anlamıyorum.

hani güzel şeyler yok mu, var tabii. mesela blacksmithing sistemini sevdim. çok karışık bir sistem değil, çok uyduruk da değil. rahatça istediğini yapabiliyorsun, geliştirebiliyorsun felan ilginç olmuş.

ama oyunu pc için bu kadar baştan savma yapmaları cidden serinin fanları için hayal kırıklığı olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ultraya aldım bende grafikleri, takılmadan oynuyorum, makinayı çok ısıtmıyor deus ex gibi gayet iyi oldu.

grafikler ortamlar atmosfer falan çok iyi olmuş, dungeonlar dungeon gibi cidden, detaylar güzel, dragon age 1 benzeri bir atmosfer var, mesela ağaç kökleri falan var bunların arasından ok atılıyor, duvar gibi tek parça ağaç dalı.jpg olarak değil yani,
level designerlara yaptırmaları iyi olmuş dungeonları. undeadler falanda hoş.

bide dungeondan taşları bile söküp götürüp satanlardansanız, gerek yok, çünkü npcnin parası bitiyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun grafikleri inanılmaz kötü
bütün ayarlar maksimumken bile biraz yaklaşınca bazı kaplamalar ps1 grafiği gibi. uzaktan bayağı güzel gözüküyor ama oyun. böyle hiçbirşey yapmadan boş boş gezip resim çekerseniz daha çok zevk alırsınız oyundan haha

gameplay hala leş, bir adım ileri gidememiş. kılıç sallıyorsun ama nereye. vurma hissi sıfır oyunda. vur vur kan çıksın sonra ceset yere düşsün o kadar lol
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...