Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
gordugum en kotu skill menusu olabilir yanniz... liste halinde gostermenin boku mu cikti? Yuzde 75'i generic background uzeri bosluk. Buraya koyulan civcivli masaustu mu, oyunda menu mu belli degil.

”You know in iTunes when you look at all your music you get to flip through it and look at the covers and it becomes tangible? One of our goals was ‘What if Apple made a fantasy game? How would this look?’ It’s very good at getting through lots of data quickly, which is always a struggle with our stuff.”

de get be adam
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

bu ne abi uzayda kılıc kalkan mı sallıcaz?

uzayla alakası yokta, burçlar vardı ya oyunda onların konseptinden yola çıkarak bişeyler yapmışlar ama direk konsol oyunu menüsü yani. hatta eminim o menüde mouse kullanamıyoruzdur, sağ-sol oklarla skilleri görebiliyoruzdur. bundan adım gibi eminim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

arcane said:

Karakter penceresini böyle spastik bir yaklaşımla yarattılarsa siz daha oyunu görün :)

gelmiş geçmiş en kötü inv arabirimi fo & fo2'de, abartmaya gerek yok.

Resimdeki inv ekranı değil ki. Karakter ekranının bir parçası. Niye 13 senelik oyunla kıyaslıyoruz anlamadım ama buyur:

http://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/images/fallout_character.jpg

Teşekkürler. Yine gel.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Resimdeki inv ekranı değil ki. Karakter ekranının bir parçası. Niye 13 senelik oyunla kıyaslıyoruz anlamadım ama buyur:

13 sene önce arabirim teknolojisi daha mı geriydi sanki, zaten multiplatform dönemi öncesi rpg'lerle kıyaslayarak beğenmiyoruz bunları. kotor'dan bu yana hepsi dandik. yoksa morrowind ui gelmiş geçmiş en iyi filan. inv ui koyamamışsın tahmin ettiğim gibi, çünkü zamanının da en kötüsü filandı, eşya kullanabilmek için sağ kliklerle eciş bücüş menü açıyordun filan heh. oyunun en belirgin kötü kısmıydı direkt. inv ekranı göstermemiş iyi ki black isle oyun çıkmadan, oynamazdın kesin.

neyse doğru düzgün ss koyalım, böyle ortalık karışsın diye ss koyup kaçmak olmuyor.
http://dualshockers.com/wp-content/uploads/2011/01/theelderscrollsV_skyrim_01-1024x576.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout diyip ortalığı karıştıran sensin lol.

Mesajımda belirtmiştim, ilk koyulan resim karakter ekranı olduğu için karakter ekranı koydum. Fallout'un orada çakacağını bildiğin için inventory demişsin, yemedim tabii. Senin yaptığının aynısını sana yaptım, hoşuna gitmedi lawl.
Sosyal ağlarda paylaş

senin yaptığın tek ekran üzerinden bütün oyunu yargılama olayının saçmalığını gösterdim, a ekranıymış b ekranıymış çok birşey farketmiyor.

"karakter ekranı mı inv ekranı mı daha çok kullanılır" sorusunu sorup amiral gemini batırabilirdim ama maksadım o değil zaten heh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...