Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

questini bitirmeden konuşan köpeği alın companion dsf, bide console ile Essential yaparsanz ölmezde

barbas oyundaki direkt en iyi companion ya ahah

bu arada companion kullanan konsoldan companionu seçip disable-enable yapsın direkt stat ve skilleri scale oluyor sizin levelınıza, yoksa getavinfo health veya onehanded falan kontrol edin çok düşük. elemanları ilk gördüğünün yerdeki levelınıza göre başlatıyormuş oyun hepsini.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Milyor kere dönen carry your burdens geyiğini boşa başlatmamış bethesda, bildiğin pack mule işte companionlar. Arada dragonla elder vampir magelerle falan kapışırken cannon fodder olarak da kullanıyordum ama asıl görevi ejderha kemikleriyle glass swordları taşımak.

NEEEEEEEEEEEEEE

skyrim gibi kolay bi oyunda tank olarak companionmi kullaniyorsun?

baltazar confirmed for shit tier
Sosyal ağlarda paylaş

oyun başındayım daha lvl 12 yim. assas oynuyorum. dağda çıkan salak kar kaplanları tek atıyor. tek atmazsa da çift.

yapacak bir şey yok şuan onlara mesela. ya daha fazla skill kasacam, sonra gideceğim. Ya da hiç bulaşmayacağım.

benzer şeyler diğer class/mob kombinasyonlarına da uygulanabilir. Master kolay değil hiç. Kolay diyen de tatava
Sosyal ağlarda paylaş

bi sorum olacak bug mu yoksa görev işleyişi mi böyle anlayamadım

haritanın en solundaki şehirde cinayeti araştırma görevleri yapıyordum,guardlar bir iki kere uyardı bu işe karışma vs diye en sonunda yakalayıp madenlere attılar,sonra oradan ayaklanmayla çıkıp bütün guardları vs öldürdüm fakat sonra isyancıların peşini kaybettim nereye gittiler bilmiyorum,quest logta bu görevle ilgili hiç bir şey yok öyle şehirdeki tüm guardları öldürüp şehirden çıktım.jarl'a filan gitmedim hiç.isyancılar da şehir dışına çıktı diye gördüm en son.böyle mi olması gerekiyor yoksa bug filan mı oldu ?

Sosyal ağlarda paylaş

sağ sol dodge yapa yapa dual cast spamlıcan işte.
destruction + bi okul daha seç diğerlerine pek dokunma, gereksiz level alırsan aşırı gimp kalırsın.
paranı da destruction train e göm.
hızlı level alırsan giant, mammoth, troll, ayı, kaplan, ejderha ve bilimum humanoid gördünmü ağzına ağzına vurucaklar. (dual cast stagger perkini alırsan ıkına sıkına ilerlersin)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...