Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

OsManiaC said:

S-H said:

off-topic sayılabilen bir sorum var;oyunu başka bir pc'ye taşımak istiyorum c/p yöntemiyle oyunu oynamak mümkün mü yoksa setup lazım mı ?

oyun orjinalse hangi PCye gidersen git steam cloud save dosyanı taşıyor... diye biliyorum ben

save dosyasını taşımak için değil tekrar indirmeden kaçınmak için soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamlar yetemiyor falan değil, işlerine gelmiyor zaten belli.

Millet çığrınıyor her tarafta forumlarda, göğüslerini açıyor kızlar, "Skyrim Coop Mode" diye, bu adamlar bunu görmüyor mu? Görüyor elbette. Ama piyasayı zaten ellerinde. Olurda yarışabilen bir oyun gelirse bir gün, oyuna bir dahaki sefere eklerler multiplay'i. Al sana GOTY.

Sonra her oyunda arena modu vardı şu ana kadar. Bunda yok. Oyunun popülerliği azaldı mı. Al sana arena mod.

Yani yoksa bu oyun firmalarının o kadar elemanı var. Forum gezen, tepki toplayan, şu yukarıda yazdıklarımı göremiyor olamazlar.

Ne kadar çok DLC, o kadar çok para.

Edit : Şimdi videoyu izledim. Ahohoaohaohaohaoaohaohoa helal team. Flail bile eklemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

asdasdasd dalga geçer gibi su effectlerini görselleri falanda koymuşlar. ulan madem var elinde eklesene oyuna. hadi dragon'a binmeyi ne bileyim mount tiplerini vs.'leri koymadın DLC yaparsın diye, ama grafik improvmentlerı koymamak neyin kafasıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

ok takip eden kamera olmasın lol falloutta az çekmedik ondan, dev mudcrabda süpermiş ahah, bazıları expansionlarla gelebilecek kadar iyi gerçi 1 milyon bug vardır test edilmediği için (dlc yapmayacaz demişlerdi zaten), gerçi bir kısmı direk obliviondaki şeyler yada texture sadece.

bide zaten tüm oyunlarda hazırlanan içeriğin bir kısmı hep dışarda kalır konmaz oyuna, assassin creedde falan koca koca şehirler var hazırlanıp oyundan çıkarılmış mesela oyuncuların haberi bile yok, bütün şirketlerde var olan birşey bu. adamların bunu açıklaması bile yeter bence oyunun potansiyelini görmek açısından dfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...