Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Daha yeni char açtım diyen insanlr lvl 30-40 falan olmuş abi.
Ben bütün haftasonu oynadım 15. level oldum yeni çok yavaş atlıyor. Sürekli dungeoonlardayım ona rağmen.

Bir de gold sıkıntısı geçiyor mu ileride 5k goldum oldu ev aldım storage için, fukara fukara geziyorum trainleyemiyorum bile
Sosyal ağlarda paylaş

Sneak 60 lara geldi ama hala dagger sokucak kadar yaklaşmakta güçlük çekiyorum. 100lendiğinde, sneak itemları kullanıldığında filan bu kolaylaşıyomu yoksa yanında illusion kasıp invisibility filan mı kullanmam gerekicek mi? Light armor perklerini almadım onun etkisi varmıdır?

Bi de perklerin çoğunluğu archery için, one hand perksiz dagger kullanmam ileride zor moblar için de efektif olur mu?

Ayrıca sneak konusunda en iyi companion hangisi?

Wispy said:

Daha yeni char açtım diyen insanlr lvl 30-40 falan olmuş abi.
Ben bütün haftasonu oynadım 15. level oldum yeni çok yavaş atlıyor. Sürekli dungeoonlardayım ona rağmen.

Bir de gold sıkıntısı geçiyor mu ileride 5k goldum oldu ev aldım storage için, fukara fukara geziyorum trainleyemiyorum bile

Skill gain konusunda sıkıntı çekiyosan lover stone u bul, bütün skill gainlere %15 mi ne veriyo.
Ayrıca dungeonda sadece tek skille bağımlı gidersen yavaş level atlarsın tabi, çok skill kullanmak daha hızlı level atlatıyo. benim levelların yarısı filan smithing ve enchantingdendir heralde(ki daha 100lemedim bile, 70 lerde filan)
Sosyal ağlarda paylaş

shadowfury olay sadece sneak skillinde değil. yani 60 çok rahat backstab yaptırır.

giydiğin zırha dikkat et.ona göre perkler al.

başta dark brotherhood seti giy.yardımcı olur.

tecrübeme göre hiç keyifli değil sneak+bow+dagger

bir tek shadowcloak of nocturnal mi ne var onunla bi varım bi yokum diyerek herkese backstab çekmek..
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

kitapları okuyan var mı? hepsini okumak istiyorum ama ingame çok bayıyor beni kitap okumak, boğulacak gibi oluyorum ya da sanki kitabı okurken arkadan biri gelip karakterin boğazını kesecek gibi asgfhj. nette manyağın teki çıkarmış mıdır acaba hepsini, browserda güzel okurum.

Daesu said:

rusçusu yokmu bu skyrimin ? gamekeystroeda stockless diyor

bunun rusunda oynamak için de rus ip'si gerekiyor diyorlardı, ondan satmıyorlar herhalde.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Skyrimdeki_Tum_Kitaplari_istediginiz_Gibi_Okuyun-22181.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...