Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

detay, qoute'un kendiği beğenmiş ve doğruluğunun dayanağının olmayışı. neden hayır. bu sebeplerden dolayı hayır.

agresif bir durum yok. oldukca net bir durumun dile getirilmesi var.

kendini beğenmelik bir durum yok çünkü "rp yapıyorum, başkaları beceremez" gibi bir iddiam olmadı. gayet normal oynuyorum ama oyunun bana birşey anlatmaya çalıştığı yerlerde sözünü kesmiyorum ki insanların sıklıkla yaptığı birşey. mono klasik bir örneğini vermiş.

doğruluğunun dayanağı buradaki okuyucuların mp deneyimi. ne demek istediğimi anlayan da hayli insan var atılan mesajlara baktığımızda.

hepsi bu kadar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Cuce said:

detay, qoute'un kendiği beğenmiş ve doğruluğunun dayanağının olmayışı. neden hayır. bu sebeplerden dolayı hayır.

agresif bir durum yok. oldukca net bir durumun dile getirilmesi var.

kendini beğenmelik bir durum yok çünkü "rp yapıyorum, başkaları beceremez" gibi bir iddiam olmadı. gayet normal oynuyorum ama oyunun bana birşey anlatmaya çalıştığı yerlerde sözünü kesmiyorum ki insanların sıklıkla yaptığı birşey. mono klasik bir örneğini vermiş.

doğruluğunun dayanağı buradaki okuyucuların mp deneyimi. ne demek istediğimi anlayan da hayli insan var atılan mesajlara baktığımızda.

hepsi bu kadar sanırım.

Hayır, öyle değil.
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi ayni dungeon icin bkz: Diragon Eyc 2

yani texturelari ayni olan falan dungeon cok tabiki bence..ama batmadi bana yaw..yani o kadar cok yan gorev icin hele (iyisi ile kotusu ile)

ha bide..o dwemer dungeon, mantarlar falan...cok yer var kurcalayacak, bana buyuk kacti ilk oyunumda inceleyemedim orayi burayi ehueh..ikinci oyunumda thief ile artik..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...