Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

hrmm simdik..two handed nord karakterle lvl30da, sirf 2-3 sehir + companions lari yapip bitirdigim 40saat gameplay tutmus..

Sneaky Dagger + thieves guild + kara biraderler, pis isler pesinde kosmali bir 40+ saat mi?

yoksa cozur cozur cilgin atan Mage +kolejde hocalikla gecen bir 40+ saat daha mi?

mage icin pc yi upgrade etmeyi beklicem sanirim.

ok. thief.

Launching Game: Skyrim
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

hrmm simdik..two handed nord karakterle lvl30da, sirf 2-3 sehir + companions lari yapip bitirdigim 40saat gameplay tutmus..

Sneaky Dagger + thieves guild + kara biraderler, pis isler pesinde kosmali bir 40+ saat mi?

yoksa cozur cozur cilgin atan Mage +kolejde hocalikla gecen bir 40+ saat daha mi?

mage icin pc yi upgrade etmeyi beklicem sanirim.

ok. thief.

Launching Game: Skyrim

kaç saat oynadığımızı nereden görüyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

Kaede said:

kendin yaparsın zaten istediğin silahı
haa, oyle "machete of daedric siksok" falan yok mu oyunun sonlarinda? morrowind'de boyle boyut falan degistirip gittigin bi kulenin tepesinde, ordaki dark elfi oldurdukten sonra 100 lockpick gerektiren bi kutudan alabildigin crescent sword vardi mesela. yoksa once kutuyu acip sonra mi isinlaniyodun da dark elften mi loot ediyodun tam hatirlamiyorum da oyle supersonik silahlar yok mu yani?

süpersonic item yok hiç. oyundaki en iyi itemleri enchanting ve smithing kullanarak kendin yapıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya leveling bilmemne olayı çok önemli değil benim için, ama morrowindda ne bileyim bi şekilde hikayenin içine çekiliyodun, gerek journal okuması gerek bulmacalar ne bileyim. bunda git biç biç biç biç reward ver yallah tazyik. karakterinin başından ne geçtiğini tam anlamıyorsun bile.

açıklayamadım galba yaw=/
Sosyal ağlarda paylaş

yok anladım da bana sorarsan içine girme olayını iyi yapmışlar ben gayet hikayenin içindeyim ve harbi harbi kendimi bi dragonborn gibi hissediyorum lol

bi gelişme oluyor, "haastır laan" diyorum, hırslanıyorum, meraklanıyorum vs. vs.

side questler arasında öyle çok tırt olanlar var ama main fena değil ya. o ilk 1-2 görev biraz tırt, o da sonuçta şehre gelmiş bi yabancısın kimsin nesin belli değil. dragonborn olduğun belli olunca şenlik başlıyor.

bu kadar forum yeter, time for some skyrim!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...