Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

bu oyun beni tam yerinden vurdu. aurora borealis'i çok güzel yapmışlar, oyun çıkmadan evvel "sırf onun için bile oynarım" demiştim, şahane yapmışlar.

oturup saatlerce gökyüzünü izledim. sonra "aa quest varmış lan bende dur bakayım, oo shiny-" edasıyla izlemeye devam ettim.

http://www.youtube.com/watch?v=XhqEhmRRw60

morrowind'de gece manzarasını çok severdim.
yolda giderken oturup gökyüzüne bakıp dururdum felan. öyle bir oyundu o.
oblivion'da yoktu o his.
skyrim'de geri getirmişler. hatta fazlasıyla.

şu gökyüzünü, dağları felan yapan adamlara morrowind'i remake ettirmek istiyorum.
ama texture'leri felan başka bir ekip yapçak, skyrimdeki ekip değil.

bir de exploration serideki en iyisi olmuş. dağda bayırda boş boş dolanıp ot maden felan topluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

thief şeysi olduğuna göre light olması lazım ayrıca rank alırsanız nightinggale olarak 1/day kullanılabilen ability geliyor drain life, invis. vb gibi.

statlar şu:

Nightingale Armor - +15-30 Stamina and 15-30% Frost Resistance.
Nightingale Hood - 12-15% Illusion Spell Cost Reduction
Nightingale Boots - Wearer is muffled and moves silently.
Nightingale Gloves - Lockpicking is 15-20% easier and 15-20% One-Handed Damage Increase.

set armor bonusu da olcak eğer perk varsa ayrıca muhtemelen level scale olduğu için leveliniz yüksekken almak daa iyi
Sosyal ağlarda paylaş

baya bi set var diye biliyorum
şu var misal,

Thieves Guild Armor - Armor 32/ Wt. 7/ Value 665 *Carrying capacity increased by 20 points.
Thieves Guild Boots - Armor 10/ Wt. 1.5/ Value 241 *Pickpocket success is 15% better.
Thieves Guild Gloves - Armor 10/ Wt. 1/ Value 222 *Lockpicking is 15% easier
Thieves Guild Hood - Armor 15/ Wt. 1.5/ Value 551 *Prices are 10% better.

sonracıma dark brotherhood ve light/heavy dragon armor set var

heavy iseniz daedric set var, magical değil gerçi:

Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Xenocide said:

benim gibi gavatlık edip dişi karakter açıp dragon shoutunu gördükten sonra BU NE LAN ALLAH BELANI VERSİN diyenler;

konsola showracemenu yazıyoruz ve oyunun başında karşımıza gelen karakter şekillendirme arabirimi tekrar geliyor. cinsiyeti erkek yapıyoruz ve mutlu mesut şekilde oynamaya devam ediyoruz.

ancak oyuna olumsuz bi etkisi olur mu bilmiyorum. pek sanmıyorum, sonuçta dişi olmanın tek olayı diyaloglarda he yerine she diyor. en kötü she demeye devam ederler sdfg

Eski oyunlarda leveli, perkleri filan sifirliyordu su olay, bundada vardir kesin bi zarari

lvl aynı kaldı ama magic, healt ve stanmiayı 100 e geriletti :(
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

Viktor said:

Xenocide said:

benim gibi gavatlık edip dişi karakter açıp dragon shoutunu gördükten sonra BU NE LAN ALLAH BELANI VERSİN diyenler;

konsola showracemenu yazıyoruz ve oyunun başında karşımıza gelen karakter şekillendirme arabirimi tekrar geliyor. cinsiyeti erkek yapıyoruz ve mutlu mesut şekilde oynamaya devam ediyoruz.

ancak oyuna olumsuz bi etkisi olur mu bilmiyorum. pek sanmıyorum, sonuçta dişi olmanın tek olayı diyaloglarda he yerine she diyor. en kötü she demeye devam ederler sdfg

Eski oyunlarda leveli, perkleri filan sifirliyordu su olay, bundada vardir kesin bi zarari

lvl aynı kaldı ama magic, healt ve stanmiayı 100 e geriletti :(

bana böyle bişey olmadı da şimdi tekrar kontrol ettim farklı bişey olmuş belki onla ilgilidir;

şimdi bende +40 magicka veren bi hood var, onunla beraber magickam 290 oluyor. fakat cinsiyeti değiştirdikten sonra 250'ye düşmüş magicka. yani hood'un etkisi gitmiş. çıkarıp tekrar giydim, 290'a çıktı.

yani burdan çıkacak sonuç, cinsiyet değişirken üzeriniz cıbıl olsun, herhangi bi büyü etkisi altında olmayın falan. bi de dediğim gibi ben sadece cinsiyeti değiştirdim, ırk vs herbişey aynı. başka şeylerle oynayınca ne etkisi olur bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Sorieno said:

Evvela Wizard stone'una geç, enchanting daha hızlı arttırır Wizard. Sonra git mass iron dagger al, mass petty soul gem al. Devamlı iron dagger enchant'le.

Bir de uyu, resting bonus al tabii.

Hangi özelliği enchant ettiğimiz skil atlama hızımızda önemli mi? Bi itemi kırdık diyelim,enchancmenti aldık, itemin özelliğini istediğimiz kadar itemde kullanabiliyoruz değil mi? Bir de mass petty soul gemi nereden bulucam herkes 1er 2şer satıyor

player.additem 0002e4e3 300 ile çözdüm sorunu yapacak bişey yok
Sosyal ağlarda paylaş

7000 steps

bunu yaparken blizzard'a bir kere daha sovdum.
boyle yapacaktiniz lich king combatini allahsizlar.
slow debuff yiyip tipi firtina esliginde throne'a cikacaktik falan.

bu arada sayan oldu mu merdivenleri
7000 tane mi gercekten dsafhgbsuya

dragon event çıktı mı veriyorum arkadan

http://www.youtube.com/watch?v=0OWQXQgHgq8&feature=related

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...