Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

1 i ben sevmedim combat kısmı yavandı, başta efendi gibi paragon gidiyordum, sonra renegade e döndüm. Sadece hikayeyi anlamak için çarçabuk 17 saatde bitirdim yan görevlerin hemen hepsini salladım. Neyse savelerin diğer oyuna aktarılıp devam edilebilmesi çok ilgimi çekti sonra çoştum zaten. 2 yi daha çok sevdim, yan karakterlerin toplanması, hikayeleri, hele son kısım verdiğim kayıplar.

spoiler

İlk oyunun sonunda konsülü harcadım, insanlar konsülün başına geçti, andersonu başına atadım. Romanca hiç girmedim, iki de ilisiun man ve mirandaya acaip sinir oldum hep atar yaptım ikisine, badass renegade bir karakter oldu, mirandayı acarip harcamak istiyordum zaten loyal de olmadı bana, neyse sonunda öldü, birde mordin ve thane öldü. İlisuan man collector gemisini yok etme dedi ama patlattım ben ve artık bağlı değilim dedim cerberusa ve öylece bitti. Romance a bulaşmadım. Peki gemiyi cerberusa verince ne oluyordu ? Bir sorun çıkmadan alıyormu gemiyi cerberus.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla hepsi ölünce diğer oyunlara pek bir etkisi olmuyor. Canlı kalınca bir yerlerden çıkıp size yardım edip yan görevlerde bulunuyorlar. Mesela bir yan görevde terörist in teki bomba patlatacakken vuruyorsunuz mu ne çatışmada adamın tekide öne atladığı için ölüyor sanırım burada pek yapabileceğiniz birşey yok. Ama 2. oyundan kasumi varsa bir anda ortaya çıkıp durumu kurtarıyor ölen mölen olmuyor. Hikayeye etkisi yok ama yan görevde değişik sahneler çıkıyor böylece =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2 oyundur male shepard ile oynuyorum, şimdi 3 e saveleri akatardığımda, female shepard açabileceksem female açıp, lez romance için kasabilirim. Badass female iyi gider.

Ashes ve levitanı hikaye yi daha derinlemesine işlediği için alın deniyordu her yerde, omega salt aksiyon dendi hikaye namına bir yok olay gibi yorumlar var ama hepsini aldım tezcanlılık edip. Citadeli almayı unutumuş yeni fark ettim. Belki almam bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

ME2>ME3 olmasinin sebebi soyle bir sacmaligin olmayisi

abi gerçekten laf atmak amaçlı değil ciddi soruyorum. hakkaten nesi daha güzel?

herşeyi geçtim.
sırf adam toplama içeren bir konusu var ikinin. üçte yine bi mevzu var hikaye var. merak edebiliyosun falan bişeyleri.

böyle boş boş şu adamları topla fln dedi gittim topladım hepsini bitti oh dedim şimdi hikaye başlar. demez mi git bi 7-8 adam daha var onları da topla. hay dedim kafana sıçayım. sonra da oyun bitti zaten bi bossla.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunları sırf konusu üzerinden değerlendirmek çok yanlış geliyor. Bana göre ME1 serinin en kötüsüydü, çünkü oynanış yönünden ciddi sıkıntıları vardı.

ME3, bütün aksiyonları tek tuşa bağlama saçmalığı hariç, oynanış açısından serinin en iyisiydi. Ayrıca multiplayerından da çok keyif aldım, hala arada sırada oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

neden daha iyi soyle aciklamaya calisayim.

party members
towns
DLC
final mission
ve secimler secimler secimler
harbinger
great replay value
ending.

yukarda saydiklarim, me2 cok daha ustun ve agir basiyordu.
me2 cok daha dolu bir oyundu.

ana konuya pek odaklanmadi eyvallah, t-800 hayal kirikligiydi ama human reaper core'u bir bakima mantikliydi yani.seride ki en iyi final mission'a sahip oyun, orda bana yasattiklari cok az oyun basarabilmistir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...