Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

haftalar önce işlerimi güçlerimi hallettim,hiçbir spoiler almadan artık me3'e bi başliyim bitiriyim şu haftasonu dedim, me2 saveimi de misler gibi ekledim (hem de herkesi kurtarmış ve loyalitysini almışım). me3 de eski kankilerimi gördüm birer birer çok hoşuma gitti, oyun akıcı mis gibi gidiyor dedim. 1-2 eksiklik var ama o kadar da olur canım dedim. swtor-dragonage2 den sonra bioware kendine gelmiş dedim. 4-5 gün sonunda oyunun sonuna geldim, oh be şimdi mis oyunumu bitirip güler bir yüzle sosyal hayatıma devam edebilirim dedim. der demez 2 gün bunalıma girdim. ilk bitirdiğimde 'acaba benmi malım niye hiçbirşey anlamadım yahu,veya önceki serilerde mi birşey kaçırdım.?' diye düşündüm. çok kötü kararlar verip de mi oyunu böyle bi sona ben bağladım diye düşündüm. youtube'a 'mass effect 3 endings' yazdım ve tokat gibi vuran gerçeklerle tanıştım. daha önce hiçbir oyun veya oyun serisi kendimi bu şekilde aptal hissettirmemişti. en azından hikayenin suyunu çıkarsalardı da bu kötü sona üzülmeseydik. epic hikayelere saçma sapan sonlar moda oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumlarda bir adam vardı herif kaybedeceğin crew için planlama yapmıştı ne komikti ya.

ME2 de tüm kadınları öldürmek için şöyle, erkekleri öldürmek için böyle felan diye uğraşmış adam =P

Yanlız cidden tüm kadroyu orada bıraksanız 3 de kim gelecek geri? Yeni kadrodan bir liara ve ashley mi yok 2 de. Deneyen oldumu eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...