Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

abi

ashley

3 kere oynadım orayı ve her seferinde öldü karı
birinde "la nolcak acaba" diye renegade heroic yaptım ÇÖT diye vurdu benim karı ashley'yi
diğerinde renegade gittim ama bişey yapmadım, bu sefer EDI vurdu
sonra paragon gittim, bizimkilere indirin silahları filan yaptım, sonra EDI gene vurdu ash'i
çok ağır küfrettim burda monitör bile titredi

madem sonunda bi bok değişmiyor niye bu kadar seçenek var vallahi çok sinirlendim ya
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

ME3 saveleri ne işe yarayacakki o zaman =P vardır bir bit yeniği.

Birde me2 den morinth i seçmişseniz ME3 de oyun sonunda gelen bansheelerden birinin adı morinth oluyormuş oda komik =P

ahah iyiymiş morinth. yalnız en çok banshee'ler zorladı düşman olarak oyunda bariz, tam da onların ilk çıktığı yerde insanity deneyeyim diye açmıştım, "bu ne lan" deyip geri aldım lol

ya daha önce demişlerdi zaten me evrenini tümden bırakmayacaklarını, halo nasıl spin-off oyunlar almaya başladıysa öyle birşeyler olabilir sanırım. altın yumurtlayan tavuğu kendi başına bırakmazlar, lucasarts'la wizards'la lisans olayları da olmayan franchise. zaten space opera oyunlarda da büyük bir boşluk var hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

abi

ashley

birinde "la nolcak acaba" diye renegade heroic yaptım ÇÖT diye vurdu benim karı ashley'yi
sonra paragon gittim, bizimkilere indirin silahları filan yaptım, sonra EDI gene vurdu ash'i

madem sonunda bi bok değişmiyor niye bu kadar seçenek var vallahi çok sinirlendim ya

HAK YOLU PARAGON

sonradan tövbe eden apostatlara ekmek yok, git üçlemenin başına tekrar oyna. :p ashley sapasağlam turp gibi benim oyunda heh.

reputation barda o çentiklere ulaşmanız gerekiyor belli seçeneklerin açılması için, devamlı nabza göre şerbetle olmuyor, yarım kalıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=xQvPFNjxxU0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

abi

ashley

abi salla vur gitsin ya takılmış plak gibi,laftan sözden anlamıyor, ya cerburus musun diyo yada kötü kötü şiirler okuyor çekilecek gibi değil

hackett e gönderdim ben onu zaten tahminimce şu an benim babam ve 3 kız kardeşim var muhabbeti yapıp boktan şiirler okuyodur hackette lol

Sosyal ağlarda paylaş

valla tekrar geri sarıp kendim vurucam zaten şimdi, özürlü karı ya

yalnız 2. oyundaki kelimenin tam anlamıyla FAKIR female shepard'ımdan sonra şu anki agicikbugicik female shepard'ımla oynamak gerçekten çok zorluyor
alayına isyan gidiyorum ki bi an önce yüzüm yara bere olsun da adama benzesin karakter
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

abi

ashley

hastanede Thane'le konuştunmu citadel saldırısından önce? Eğer konuşursan assasin salarian counseler'ı öldürmeye çalışırken yardıma geliyor. Udinada o fake görüntüyü gösteremiyor Ash'e. Öylede kurtarabiliyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer ikinci oyun gibi degil, sanirim toplam rep onemli paragon/renegade seceneklerinin acilmasi icin, spesifik paragon renegade rep'i degil. ilk oyundaki skill olayini kaldirdiktan sonra mantikli olan buydu zaten

gerci 2 oyun paragade gitmistim genelde de bu oyun baya paragon oldu
Sosyal ağlarda paylaş

ben toplam rep aldıkça mavi bar büyüdü, hangisi daha çoksa rep'leri ona mı ekledi anlamadım. son bölüm öncesi dolmuştu tamamen. bir de renkli seçenekler açıldığında ikisi birden açıldı, sadece paragon değil bu sefer.

kırmızı sonla ilgili

sadece bunun sonunda nefes alabiliyor ya şepırd, ilave şöyle birşey daha farkettim.

ateş etmeye başlayınca birden gaza gelip koşmaya başlıyor ya 3 litre kanı kalmış şepırd, indoctrination/hayal/rüya teorisine o da destek veriyor bence. üzerindeki hakimiyeti kırmaya başlayınca dizginlenmiş iradesi yeniden şahlanıyor gibi bir yorum yapılabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

doggy

bayılma olabilir yine de, o son sahnenin gerçek olması her bakımdan imkansız aksi halde. citadel havaya uçtu ve shepard yıkık dökük betonların arasında hala hayatta. diğer bütün herşeyi geçiyorum da o sahne neresinden tutsan olamaz yani. yattığı yer de reaper ışını yediği sırada durduğu yere benziyor zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/9999272

modlar editlemeden once story board ve notlarinin resimleri vardi... ciddi ciddi elimizdekini planliyorlar adamlar yani, su noktadan sonra "pardon sictik" dlcsi cikarabilirler tabii bu kadar tepki sonrasinda (ki normalde biodrone diyecegin bsn kitlesi bile feci kusmakta su an, adamlari savunan tek kitle ign yazarlari falan) ama kimse beni inandiramaz "valla daha derin bisiler planladik" ayagina
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:

Saeros said:

abi

ashley

hastanede Thane'le konuştunmu citadel saldırısından önce? Eğer konuşursan assasin salarian counseler'ı öldürmeye çalışırken yardıma geliyor. Udinada o fake görüntüyü gösteremiyor Ash'e. Öylede kurtarabiliyorsun.

Hacım ben renegade oynuyorum ama bahsettiğiniz hatun o noktada ölmedi şahsen. Son görevde iyi şanslar bile diledi =/
Sosyal ağlarda paylaş

Valla nasıl oldu bilmiyorum. Ben hatuna üç oyundur posta koyuyorum şahsen. O sahnede "inanmıyosan inanma akü, sana hesap mı vericez" dedim. İkna oldu =S. Hatta oyunda hiçbir şekilde grayed out bir seçeneğim olmadı ya. Neyi nasıl desem herkes hevesle kabul etti, bitti gitti oyun :S
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Valla nasıl oldu bilmiyorum. Ben hatuna üç oyundur posta koyuyorum şahsen. O sahnede "inanmıyosan inanma akü, sana hesap mı vericez" dedim. İkna oldu =S. Hatta oyunda hiçbir şekilde grayed out bir seçeneğim olmadı ya. Neyi nasıl desem herkes hevesle kabul etti, bitti gitti oyun :S

kim yazmıştı sam yazmıştı galiba, önceden hastanede thane'le konuşup "ashley'ye göz kulak olur musun" diyince çözülüyomuş olay, ben onu yapamadan citadel'e girmişti cerberus o yüzden sıçtım
bu sefer daha bilinçli oynuyorum euh

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...