Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

said:
Yes, Ray is Ray Muzyka and Greg is Greg Zeschuk, co-founders of BioWare. Yes, developers usually rave about their own work. But, hey, at least Ray has played the game. He knows what it's all about in ways that we don't.

http://dash.ponychan.net/chan/files/src/132900645792.jpg

Bizim maykrosoft virali penth in "abi kinect ekibiyle konustum, cidden cok super olucak diyorlar o yuzden tereddutsuz alinir yani kinect" aciklamasi gibi bisi olmus bu asdfasdfad
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.destructoid.com/mass-effect-3-pressures-uk-government-for-proof-of-aliens-222574.phtml

said:

It wants to pressure the UK government for proof of aliens.

BioWare is asking for 10,000 signatures to force the government to "release information about UFOs and extra-terrestrial life." Apparently this campaign will "change the way we think about aliens forever." Christ almighty.

amma boş beleş adamlar bunlar ha.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

adamlar sirketin kurucusu, aktif rol oynamak gibi bi yukumlulukleri yok, hele her oyunu oynamaya hic ugrasmazlar bu saatten sonra. kac milyonluk sirket diyosun, mudur mu ugrasicak bunlarla.

Silphatos said:

zamanında bg, kotor, nwn yapmış ceo oturup dandik mass effect, dragon age falan mı oynayacak abi

en azindan bilgisi olacak, "at least" ile kurtarilamaz..

ortalama ornekle sallarsam, Honda nin co-founderi su yeni cikan modele bir biner en azindan ic aksanina efferim cogzel olmus ceker. kimse o co-founder'dan hardcore cilgin oyun oynamasini beklemez zaten..

edit: kaldiki bioware in 2-3 proje disinda baska aktif bir projesi yok..eh yani..

ama "at least" mantigi komik geldi, EA nin ceosundan bahsetmiyorm..Bioware in cofounderindan bahsediyorum.

neyse zaten mal ortada. ehuehueh
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

http://www.destructoid.com/mass-effect-3-pressures-uk-government-for-proof-of-aliens-222574.phtml

said:

It wants to pressure the UK government for proof of aliens.

BioWare is asking for 10,000 signatures to force the government to "release information about UFOs and extra-terrestrial life." Apparently this campaign will "change the way we think about aliens forever." Christ almighty.

amma boş beleş adamlar bunlar ha.

daha kotusu viral yapmayi bile beceremiyorlar, popcorn acin okumaya baslamadan once asfdfdsa

http://i.imgur.com/ldFBY.jpg

reziller ya
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

aquila said:

adamlar sirketin kurucusu, aktif rol oynamak gibi bi yukumlulukleri yok, hele her oyunu oynamaya hic ugrasmazlar bu saatten sonra. kac milyonluk sirket diyosun, mudur mu ugrasicak bunlarla.

Silphatos said:

zamanında bg, kotor, nwn yapmış ceo oturup dandik mass effect, dragon age falan mı oynayacak abi

en azindan bilgisi olacak, "at least" ile kurtarilamaz..

ortalama ornekle sallarsam, Honda nin co-founderi su yeni cikan modele bir biner en azindan ic aksanina efferim cogzel olmus ceker. kimse o co-founder'dan hardcore cilgin oyun oynamasini beklemez zaten..

edit: kaldiki bioware in 2-3 proje disinda baska aktif bir projesi yok..eh yani..

ama "at least" mantigi komik geldi, EA nin ceosundan bahsetmiyorm..Bioware in cofounderindan bahsediyorum.

neyse zaten mal ortada. ehuehueh

adam tüm ea'in vice president yalnız aynı zamanda, torment 2 gelse onu da oynamaz, ben oynamazdım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

karakter leak'de varolup 6 aydir reklami yapilmasa yiyecez tabii heh...

de daha once yapmadiklari dlc politakasi diil. sirf TotalBiscuit gaza gelip bunlara gecirdigi icin panik oldular... herkes hair trigger'da bioware ismi gecince sadirmaya basladigi icin sirket olarak daimi damage control halinde ehue
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

bu toplam püskevit cata beta ve scII ile yolunu buldu lan. adamın 630k subsu olmus.

Sparkcaster said:

oricinden me3 preorderlayınca alınca bf3 verceklermiş şimdi vazgeçmişler haberi vardı doğru mu

usa originden alanlara vereceklerdi beles bf3 ama vazgectikleri konusundan bilgim yok.

yep vazgecmisler/erkenden kesmisler..isin komigi afedersiniz ama yavsaklar "vazgectiklerini" twitterdan falan yazmis..

bundan once BF3 u ps3 de alana BF 1943 beles verceklerdi..oda iptal olmus dava acmis millet..dur bakim link vardi surda bir yerde..

daha guzel bir yazi vardi baya detayli ama bulamadim..bununla idare edelim..
me3 preorder + free bf3 cancel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...