Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transformers: Dark of the Moon

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

Dün gece gittik, film resmen bitemedi. 6 saat film yapmış adam, bir konu bütünlüğüne rastlayamadım, ağzından girip götünden çıkmış herşeyin. Bazı olaylar gerçekten acaip havada kalmış, her şey birbirine girmiş, şipşak geçip gidiyor olaylar. İlk yarıdaki geyik kısmı o kadar uzun sürdü ki sondaki aksiyonda artık uyuyakalmak üzereydim. 2. filmde bildiğin uyuyakalmıştım zaten. Yine de eğlendirdi bir miktar, vaktime yazık demiyorum ama bir yarım saat kesselermiş filmi daha mutlu olabilirmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Dün gece gittik, film resmen bitemedi. 6 saat film yapmış adam, bir konu bütünlüğüne rastlayamadım, ağzından girip götünden çıkmış herşeyin. Bazı olaylar gerçekten acaip havada kalmış, her şey birbirine girmiş, şipşak geçip gidiyor olaylar. İlk yarıdaki geyik kısmı o kadar uzun sürdü ki sondaki aksiyonda artık uyuyakalmak üzereydim. 2. filmde bildiğin uyuyakalmıştım zaten. Yine de eğlendirdi bir miktar, vaktime yazık demiyorum ama bir yarım saat kesselermiş filmi daha mutlu olabilirmişim.

yarım saati kenara koydum, hiç çekilmese daha mutlu olurdum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gittik ben beğendim hatta serinin en iyisiydi diyebilirim.

Görsel efektler başarılı idi, Combat sahneleri daha bir anlaşılır çekilmiş karmaşa yok, Kurgu fena değildi. Megan Fox'dan sonra oraya anca bir manken getirilebilirdi ki öylede yapmışlar. Ablanında her türlü gideri var.

3D'si o kadarda kötü değildi. Yukarıda ki bir kaç postta sinema isimleri verilmiş ki o sinemalarda da film izledim. Seçtiğiniz sinemanın kalitesi filme açıkçası baya yansıyor.

Misal 3D film izleyecekseniz Avşar sinemalarına gitmeyeceksiniz. ( Kötü reklam oldu ama doğruya doğru )

Son olarak bir filme sırf eleştirmek için gidiyorsanız her türlü eleştirecek birşey bulursunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

2'den çok net daha iyi, 2 baya baya rezaletti. ağlıcaktım yani.
1 ile kafa kafaya, belki kılpayı daha iyi bile olabilir.

sonda hatun megatron'u öle ayartmasaydı daha iyi olurdu film elbette. nasıl cheesy ve aptalcaydı belli diil. sonda bumblebee'nin yüzük ve düğün müziği olayı çok iyiydi

Sosyal ağlarda paylaş

O ayartma olayi hadi yine neyse de robotlarin cani yaniyormus gibi aglamasi yerlerde surunmesi tam bir fiyaskoydu. Hangi akilla mantikla koymuslar onu cozemedim. O ana kadar gayet eglenmistim.

Bir de ilk iki filmde gorucez diye can attigimiz donusumler falan cok hizli ve gorunmez nitelikteydi. Slow motion yapsan bile blur olarak goruyodun o sahneleri. Son filmde o kismi biraz olsun duzeltmislerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Kanuni, keşke spoilera koysaydın ya

Kanuni said:

ezil ezil yenil yenil kaybet son 3 dakikada kazan.

hemde robota karsi hatun konusmasi, bazi seyleri gormedik belki baska seyler vaat etmis olabilir hatun robota :P

daha izlemedim ve şu mesajla her şeyi öğrendim. ne güzel

ozur dilerim ama diger sayfada aynisi denmisti zaten :(

pardon :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...