Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni özellikleriyle birlikte Opera 11

Bone

Öne çıkan mesajlar

Oh yeah,
En son 9. sürümde bırakmıştım, download manager ihtiyacımı karşılamıyordu, downthemall eklentisi için firefox'a geçmiştim, o gün bugündür downthemall için firefox kullanır oldum.

Sonra Orbit Downloaderı keşfettim, bu da Opera'ya dönüş demek oluyor. İlk dikkatimi çeken Ctrl + F ile arama yaparken ekranın kararıp aranan kelimelerin belirginleşmesi.

Yıllar önce kaybettiğim aşkımı yeniden kazandım, mutluyum
Sosyal ağlarda paylaş

normalde barlar üstünde herhangi bi yere sağ tıklayıp , sonra da appereance'a tıklayınca gelen menüden, değiştirmek istediğimiz bara tıklayıp ayarları değiştirebiliyoruz.

ama extension menünün yeri değişmiyor, left/right deyince de saçma sapan bi hal alıyor.

benim extension menü bu şekilde görünüyor, yerini değiştirmek mümkün değil gibi bişey. show only when needed diyince de gitmiyor hatta :/

Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Oh yeah,
En son 9. sürümde bırakmıştım, download manager ihtiyacımı karşılamıyordu, downthemall eklentisi için firefox'a geçmiştim, o gün bugündür downthemall için firefox kullanır oldum.

Sonra Orbit Downloaderı keşfettim, bu da Opera'ya dönüş demek oluyor. İlk dikkatimi çeken Ctrl + F ile arama yaparken ekranın kararıp aranan kelimelerin belirginleşmesi.

Yıllar önce kaybettiğim aşkımı yeniden kazandım, mutluyum

Opera 11 de "idm" işe yaramayınca bende orbiti denedim. Fakat çoklu linkleri ekleyemiyorum. Flashgot gibi bişey mi lazım operaya ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
HolyRaider said:

opera sadece hürriyetin sitesinde arıza çıkarıyor bende. garip bir şekilde takılıyor tabler saçmalıyor scroll yapılmıyor linklere tıklanmıyor vs. cache sorunu diyorlar da maximumuma aldım aynı sorun.

Hürriyet ile birlikte Milliyet sitesinde de yaşadım ben bu sorunu. Gazeteye mi kılı var yoksa yapılan flash ıvır zıvır yüzünden mi oluyor emin değilim. Son model bilgisayarım bi anda 2002 yılından kalma bilgisayarımla aynı hıza dönüyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

noads kullanıyorum, onun da yetmediği yerler var gerçi.

facebookta falan hala reklamları görüyorum, onlara da operanın kendi content blockerıyla müdahale ediyorum.

flash tabanlı sitelerde bariz sorun var, bazen yüklemiyor bile siteyi.
bir de hotmail hesabıma gelen maillere bakabiliyorum, ama müdahale edemiyorum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ama nasılsa adblock çalışmıyor.. acaip gıcık oldum..

Şöyleki NoAds eklenti sayfasında support pagee git orada aşağı söylüyor link verilmiş değeri 500 olarak değiştir düzeliyor.

stimpak said:

flash tabanlı sitelerde bariz sorun var, bazen yüklemiyor bile siteyi.
bir de hotmail hesabıma gelen maillere bakabiliyorum, ama müdahale edemiyorum mesela.

Hotmailde kesinlikle müdahale edilemiyor katılıyorum. IGN sayfasında oyun aratamıyorsunuz fln...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...