Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Feralı çok bişi sanıyorsunuz da druidin mantığı heal atabilmesi. Şu an ki manam ile 5 tane healing touch attığım zaman manam bitiyor ve bir innervate ile manam geri de gelmiyor. Dolayısıyla ben direk adama çalışacaksam niye druid oldum gidip warrior veya rog oynardım. Fakat balance öyle değil. Balance çok daha tehlikeli feraldan. Balance da hem gayet iyi vurabiliyorsun hemde gayet iyi heal atabiliyorsun. Arkadaşın dediği gibi 2 aya filan düzelicek hepsi o zaman feral yine eskisi gibi kötü olacak. Bir bleed ayarına bakar çünkü. Bilip bilmeden konuşmayın. Sadece biraz bişiler gelince druide hiç kimse alışık olmadığı için druid op diye ağlamaya başladı millet. Peki 1-2 aylığına değil de her zaman op sınıflara niye birşey diyen yok? Mesela frost mage hala deli gibi vuruyor. İstediğin kadar resin olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

7sn silence yiyince, dk dan yavaş atsın onları. warrior zaten, zıplayıp geliyo blink e mesafe uzun olsada. zaten freeze yapınca, direk immune açıyor döne döne, sorna silahı bırakıp, bide reflect açıyo mesafeyi kapatmak için.
Kaç takla attırıyolar. Parçalar tam değil belki ondan zorlanıyorum, set hariç herşey eksik. Bakalım durum ne olacak onlar gelince.
Sosyal ağlarda paylaş

mage'i ancak öle kesebiliyorum bende. yüzde 20 falan hpm kalacak. ilk birkaç wave stundan dpsten survive edebilicem. akıllı oynarsan beeeeaaaaaaaaaaaazen alıyosun mage'i ki ben şu anda çok kötü bir warrior'um 1 haftadır yapıyorum daha warrior pvpsi falan. elim hele bi alışsa tam.

lesser pvpci olarak gözlemlerimi aktardım. iyioyunlar işallah
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Ben DKleri anlamıyorum, nasıl bir spell damage, nasıl bir bitmeyen anti magic shell.

Bitmiyor, ne halt o. Bakmadım notlara talentlara henüz ama adam oturdu günlerce içide böyle dövdü beni. Bitecek de cclicem.

=(

dK yı 35-40 feet içinde tutman gerekiyor. Range gösteren bi addon indir, mesafeye alışana kadar idare et. Cd ler varkende yaklaşmasını göze alırsın. Ama skiller cd de ise 35-40 feet mecbur.
melee range de skill cast etmeye çalışma, interupt olursun sürekli. 3 tane var adamda.
magic absorflarıda öğren, iconları vs. bitimine 1sn kala frost bolt u cast etmeye başlarsın.

edik. bu kadr anlatıyorumda bakma yani. Çokta zorlayan bir sınıf değil. Silence gördünmü damage alıyosan, buza gir. Cd de değilse skiller hemen çık. Boşuna bekleyipte, adamın cd lerinin dolmasına izin verme. Zaten oynadıkça çözersin olayları anlattığım kadar taktiksel şeylere bile gerek olmayabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Talenti felan incelesen anlarsn aslında. birde buff ve cc skillerini.
O addon olayı bazı türk oyunculara şart ya. Charge mesafesinde, frostbolt spamlıyor. Blink attıktan sonra yapıyo bunu. Adamda freeze fean yok. Ya yaklaş ya uzaklaş arkadaş :D. Charge yiyipte bedava rage veriyosun :p
Sosyal ağlarda paylaş

Survival Hunter/Resto Druid ne kadar komik bir setup ya. Yediğimiz dmg dmg değil, ama combat boyunca skype'tan Vingthor'un anonsları şöyleydi:

-Trap, Root, Cyclone, Sleep, Cyclone, Root, Trap, Cyclone, Root, Sleep, Root, Cyclone, Cyclone, Cyclone (Burada gerizekalı Druid DR'ın varlığını unuttu, hala atıyor), Trap, Root, Sleep.

Galiba 100 dispelle falan bitirdim. Ama kahkahalar attım combattan sonra, çok komikti Vingthor'un anonsları lsdkfja
Sosyal ağlarda paylaş

sub ın sustained dpsi çok daha düşük mutilate e göre doğru ama kitelayabilen targetlara karşı bişiler yapabiliyo en azından. sub ın mobilitysi çok daha iyi shadowstep sayesinde, burst u de daha iyi mutilateden. bir shadowdancede her biri clotha 18k dan 4 ambush + 2 5 combo eviscerate atılıyo rahatça
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...