Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Arena ile BG'yi bir class'ın güç dengesi için kıyaslamak doğrumudur sizce.Mesela BG çok şerefsiz bir ortam.Arena da bir nevi daha eşit şartlar var.Partnerini tanıyorsun.Karşı taraf ile bir nevi eşit şartlarda başlıyorsun.Ama BG lerde çok mal bir takıma denk gelebiliyorsun.Milletin bilmem neresinin korkusuna sürü gibi gezmesi falan.Yani tek başına BG lerde istediğiniz verimi alamammanız beceriksizlik veya class'ın yetersizliği mi yoksa BG zaten saçma bir sınama yerimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de BG en zevkli yer özellikle AVler. Sorumluluk yok dert yok tasa yok ister PvE gibi git ister PvPnin bokunu çıkar ortada oynayıp veya bunkerları geri almaya çalışıp. Yetenek konusunda arenanın kapasitesi belli yani max kendi sayında insanla kapışırsın ve karşının setupına göre zaten başlamadan evvel %40 belli kimin favori olduğu. Ama BGde 1 saniyede gidişatın rengi değişebilir karşına saçma sapan setup çıkabilir ve en güzeli bi anda seni nerdeyse öldürecek olan rakibinin üzerinden 5-6 kişi geçebilir veya senin üzerinden. Yani daha eğlenceli geliyor bana sürekli aynı ufak mekandan. AVde aynı mekan ama Arenaların 100 katı falan işte.
Zevk meselesi elbette ama benim için kesinlikle BGler Arenadan zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
abi çünkü vengeance sadece pve damage ile stacklenmeli. adamlar kafadan 15k+ ap ile geziyo. yani 4500 resiye 75k death strike critleyen blood dk'ya şahit oldum. oldum diyorum. yalan borcum yok adamım.

+ feral druidler bear forma geçtikten sonra defansif cd açabilmek için bi zaman geçmesi lazım. tıpkı trinket taktıktan sonra kullanabilmek için geçen 30sn gibi. çünkü adamın yaptığının lay on hands'ten gram farkı yok. o hp doluyo. sende bakıyosun böyle, dodge'la dur.

hayır bide şöyle bi aptallık var, 4 tank class arasında adamakıllı defansif cd açamayan tek class paladin. öte tarafta warrior, dk, druid akıyo abi. survival instictler, frenzied regenler, icebound fortitude'lar, anti magic shieldlar, last standler... peki ya paladin? BRO SENİN BU SPELL HER SPECTE AYRI GÖREVİ GÖRÜYO. YOK ÖYLE RET/HOLY OYNAYIP %50 DAMAGE REDUCE ALMAK. PROBLEM?

hoş wow'un geldiği şu noktada arena'da başarı sırrı şöyle bişey olsa gerek;

dk ol-> necrotic spamle
rogue ol-> priest bul
druid ol-> go go feral.
warrior ol-> takıl.

edit: tabi bu ladder'da üst sıralardaki rogue'ların DAHA İLK HAFTA ALINAN fear/vengeance ile bi alakası yoktur bence. blizzard yapmaz öyle şey. yeni arena sezonuna direkt 397 wep ile başlamak. hehehe. olur mu hiç yav. beyin bedava alüminyum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...