Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ya ben pve biri oldugumdan druidde tank olarak kastım bi de healer olarak kastım ama aklımda hala tank olucaksan warrior healer olucaksan priest ol mantıgı oldugundan zorlanıyorum hibrid karakter ile :D neyse şimdilik zaten çok erken bişi söyleyebilmek için olmadı priest kasıcam bi de full healer olması için tam anlamıyla bir healer olmayı denemek istiyorum bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp setleri uzun süredik gördüklerimizin en iyisi. özellikle paladinler transmogrify için bile saklayacak o seti.

ama hala pvp balance ile alakalı en ufak birşeyin bulunmaması gerçekten çok komik.

eski oyuncuları çekmek, yeni bir heyecan yaratmak işi ancak pvp ile yapılabilecekken süper çılgın 4.3 patchi, sıradan bir content patchine oranla sadece daha kaliteli set çizimleri getiriyor şu aşamada.

değişikliklerin yapılacağına eminim ama yinede pvpciler "%10 dmg buffı oha çok heyecanlandım"dan başka birşey görmeyecek gibi yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aradan baya zaman geçmiş ben o arada druid priest warrior paladin ve mage kastım 20+ lvla sırf bakiim dungeonda nasıl diye fakat paladinler nerflenmeseydi de paladin devam etseydim diyorum sadece hala. Daha hala adam akıllı karar veremedim ne oynamak ıstedıgıme. Paladin ne güzel gorunuyordu elinde koca kılıç zırhlar miğferler druid moonkin zaten kötü üstüne priest mage falan robe kötü alışamadım. Warriorda nerflendi diyor herkes galiba bir de hunter deneyebilirim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sınır 45dk, iki taraf da puan kaybediyor. Biz daha çok damage koyan kazanır gibi bişey zannediyorduk ama 2 healera karşı hayal kırıklığına uğradık.

Sub rogue için hiç exp sanırım. Sonuçta paso backstab mackstab atıyosun arkadan dodge diye bişey yok. Yani caplemesine caplersin de diğer statlar daha çok damage artışı.
Sosyal ağlarda paylaş

expertise capleniyordu ve caplenmesi gerekiyordu sub roguelar için.
25 mi ne zaten rahatlıkla geliyor.

dodgelanan gouge = kaybedilen mac cunku ya da dodgelanan kidney shot ile manly tears akabilir (evet, bazi durumlarda arkaya gecemiyorsunuz rootda oluyorsunuz takim arkadasiniz cleavelenirken ve gozlerinizi kapatip onden kidneylemek zorunda kaliyorsunuz. dodgelarsa leave.)

2.2k+ üzeri bracketdan bahsediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

8 gün geçmiş son mesajımdan bu yana hala bir class kasamadım. Bu aralarda shaman mage rogue hunter druid priest warrior paladin kastım hepsi 20+ şekilde hepsinden bir sebeple vazgeçtim.

Şuan sildim hepsini bir tek paladin ile hunter kaldı paladin bildigimden hunterda zevkli geldi low level olunca tabii.

Rogue oynayan arkadasım var onunla high level oynarsak rogue ile + ne gider diye dusunuyorum yaklasık 20 gündür :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...