Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

black magic mi ne vardı spell dmg da 200 haste procluyordu yamulmuyorsam

şimdi ben bunu ofhand ench olarak rogumda kullanmıştım ve deadly poi ile deli gibi procluyordu

63sp de deadly inst poisonların dmgını mı arttırıyor acaba

öyleyse hiç 1000 ap falan kasmayalaım assass build için direk sp abanalım
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba taktik isticem sizden, warrior - paladin oynuyoruz, dk-paladin ve feral druid - paladine karşı nasıl bi yol izlemeliyiz.1500u geçtik bu hafta , 41 maçta 24 galibiyet - 17 malubiyet var.10u dk-pala ve feral druid-pala ya karşı.denk gear olarak düşünün.pala ( ben ) 2384res , warrior 2600res.En büyük sıkıntıyı mana da yaşıyorum, spirit 1453 suanda.divine light ı kullanıyorum heallamak için genelde.Efektif olarak kullanamıyo muyum acaba diyorum bazen.Diğer palada 60k mana kalırken , bende 30-35k kalıyor.Napmalıyım acaba?Napmalıyız veya?
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle resini 3.5k falan yap hızlıca. Sonracıma eğer paladinle manan bitiyorsa divine plea vs.yi doğru kullanamıyorsun ya da ikiniz beraber çok fazla dmg yiyorsunuz demektir.

Ben class'a hakim olduğunu ve resilerinizin az olduğunu düşünerek ikinci seçenektir diyorum. Resi arttırın bir de durduğunuz yerlere dikkat edin.

Sen warrior'unu heallemediğin zaman sürekli pillar kas, warrior'un adamların arkasından seni loslayıp pillara girmesin. Survival'larını kullanmayı ihmal etmesin. Intervene, heroic leap, bladestorm vs. snare'den vs. kurtulmak ve seni rahatlatmak açısından mükemmel.

Onun haricinde paladin warrior; ince cc'lerin olduğu, senin çok aktif olacağın ya da yerinde swapların gerekeceği bir setup değil. Warrior'un vuracak ağızlarına sen de healliyip arada stun falan atacaksın işte. Ben en son wotlk s7'de warrior paladin oynadığım için pek hatırlamıyorum setup'ı ama böyleydi yani. Healerla dps arasında swaplayıp dps'i snareliyordum, healerin manası bitene kadar. Hem paladinim istediği gibi geziyordu hem de dmg çok az olduğundan 1 saat de oynasak bitmiyordu o mana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...