Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayrılık Acısı

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

DeBuffAndHeal said:

haa iyi o zaman. peki nasıl tanışcaz, göz göze filanda geliyoz diyelim? iş atıyo bi nevi.

Bigün bam diye çarpışıcaksınız. Kızın ellerindekiler dökülücek sen önce aptal aptal kızın yüzüne bakakalacaksın sonra kız elindekileri yerden toparlamaya başlayacak sende ona yardım ediceksin. Tam kalkarken tekrar kafalarınız birbirine vuracak sen defalarca özür dileyeceksin. Sonra kendini affettirmek için kahve ısmarlayabilir miyim diceksin. O da bilmem ki bir yerlere yetişmem gerekmiyor aslında dicek. Gidip kahve içerken sohbet muhabbet bi bakmışsın hayatının aşkını bulmuşsun..

okuduktan sonra daha bi saçma geldi ahah

Ya da benim gibi yapıp arkadaşlarının arkadaşlarından enee bu güzelmiş diyip seçivericeksin bi prenses :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de tanışma merasimimiz var haha o akıllara zarar birşey zaten :D

Bu arada seninle benzer yapıdayız sanırım. Ben de bir merhaba azımdan çıkarken akla karayı seçiyorum. Bu sefer öyle olmadı ama. O kadar çekingen yapıdaki ben, çat diye muhabbete başladım. Merhaba demek için takla atan ben, bir anda telefonunu istedim. Bu arada akşam işin var mı? sorusunu hala nasıl sorduğumu çözebilmiş değilim. :D

Konuştuk, telefonunu verdi. Akşam yemeğe çıktık. Sonra konser (işim dolayısıyla zaten gidecektim... :D), sahnenin hemen yanından konseri izledik beraber, sonra telefonlaşmalar, gülüşmeler, küçük süprizler, beraber tatil ve şimdi de beraber yaşamayı düşünüyoruz...

Evet, bunları ben yaptım hep. :D
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Bir de tanışma merasimimiz var haha o akıllara zarar birşey zaten :D

Bu arada seninle benzer yapıdayız sanırım. Ben de bir merhaba azımdan çıkarken akla karayı seçiyorum. Bu sefer öyle olmadı ama. O kadar çekingen yapıdaki ben, çat diye muhabbete başladım. Merhaba demek için takla atan ben, bir anda telefonunu istedim. Bu arada akşam işin var mı? sorusunu hala nasıl sorduğumu çözebilmiş değilim. :D

Konuştuk, telefonunu verdi. Akşam yemeğe çıktık. Sonra konser (işim dolayısıyla zaten gidecektim... :D), sahnenin hemen yanından konseri izledik beraber, sonra telefonlaşmalar, gülüşmeler, küçük süprizler, beraber tatil ve şimdi de beraber yaşamayı düşünüyoruz...

Evet, bunları ben yaptım hep. :D
Aynen öyle abi, tam cesaretim yok. red edilmek az olan cesaretimi iyice kırar diye düşünüyorum malesef.

Haa kimseyede kız ayarla bana demedim çok şükür . Tanıstıklarım hep muhabbet içindeydi uzak yakın. Arkadaşımın arkadaşı şekliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kızlar enteresan hakkaten.brad pit olsan yine sırf kendini tatmin etmek için geri çevirir.

onun harici reddedilme korkunuz yoksa 10 tekliften 3-4 tanesi iş yapar herturlu

denemden olmaz.kiminin tipi olmazsın kiminin aşık olcagı adamsındır bilemeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

Piç ruhu yok abi bende, sıradanım yani biraz. Pek bişi bulmam yani kendimde. Ağzım iyi laf yapar ama böle az muhabbetim olsa kızla, konuşarak farkı tattırırım yani :P. Çıktıklarımda öle diyo yani ağzın iyi laf yapıyo diye.
Çıkarken herşeyi diyorlar abi bana sigara içişine hastayım diyen de oldu ağzın iyi laf yapıyorsa bunu heryerde göstermelisin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...