Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu kalem nasıl

Batuhan_BJK

Öne çıkan mesajlar

@Masq:
benim şahsen hayran olduğum kalem şudur:
Pilot G Tec C4

ayrıca dolma kalemleri ve diğer ince uçlu kalemleri de severim yani ama tükenmez kalemleri pek değil.

ayrıca o 4k'lık kalemin özelliği nedir? uçuyor mu demiycem de, aklından geçenleri direkt olarak kağıda mı döküyor yani nedir =)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gövdede kullanılan kıymetli ağaç ve ustaca şekillendirilmiş metal parçalar, Yılın Kalemi 2010’u çok özel ve eşsiz bir dolma kalem haline getirmektedir. Elle yapılan 18 karat çift renkli altın uç F, M ve B uç kalınlıklarında bulunmaktadır. Platin kaplama arka kapak, sertleştirilmiş çelik disk ile farklılaştırılmıştır. Yılın Kalemi 2010’un kutusu cilalanmış ceviz ağacından yapılmıştır. İşlemelerinin 24 ayar altın olduğuna dair sertifikası ile birlikte sunulmaktadır.

böyleymiş. :D
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

Arkadaşlar çok abartıyorsunuz. Eğer iş hayatında olsaydınız bu tarz bir kalemin lüks değil aksine 'gerekli' bir araç olduğunu bilirdiniz. İsmini vermeyeceğim büyük bir inşaat şirketinde patronun oğlu mevkisinde çalışan biri olarak tekrar söylüyorum bu kalem iş hayatı için gereklidir.

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

Arkadaşlar çok abartıyorsunuz. Eğer iş hayatında olsaydınız bu tarz bir kalemin lüks değil aksine 'gerekli' bir araç olduğunu bilirdiniz. İsmini vermeyeceğim büyük bir inşaat şirketinde patronun oğlu mevkisinde çalışan biri olarak tekrar söylüyorum bu kalem iş hayatı için gereklidir.

ahahahahhahah öyle demeyin ya, arada o ne köylü müsün bakışı atıyorlar bana :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...